MUŽI: 5.10. od 15 h -- HNĚVKOVICE - SVĚTLÁ C

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: - 1.a 3.10. od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

- 6.10. od 9 h -- turnaj LEŠTINA - LEŠTINA, HNĚVKOVICE, VĚŽ

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A MINIPŘÍPRAVKA:- 1.10 od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

- 4.10. od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI - 7. KOLO --- LUČICE B - HNĚVKOVICE 2:4 (1:2), hráno 28.9. v Lučici, rozhodčí Beránek

SESTAVA: R.Dupal - L.Holeta, O.Šťastný (83. M.Červený), P.Bahr, M.Pajer - L.Vavrla (78. J.Novotný),  P.Končel, M.Večeřa, M.Svoboda - M.Fanta, P.Veleta

V dalším kole vyrazili Hněvkovice na hřiště poslední Lučice B, která dala nejméně gólů a nejvíce jich i inkasovala. Domácí v prvním poločase nastoupili pouze o deseti a v prvních minutách si vytvořili lučičtí dvě nebezpečné střely. Pak se zastřelovali hněvkovičtí, dvakrát mířil těsně nad L.Vavrla, břevno trefil M.Večeřa a několik pěkných zákroků si v prvním poločase i připsal nejlepší hráč domácích, brankář Rýdl. Nestačil jen na střelu MATĚJE SVOBODY z 27. minuty a o čtyři minuty později na dorážku LUKÁŠE HOLETY z rohového kopu, který dorážel po šancích P.Bahra. Domácím se však povedlo ve 40. minutě snížit, když obraně utekl Blažek a snížil -- 1:2. Pak ještě trefil M.Večeřa tyč.

Začátek druhé půle vyšel Hněvkovicím, do brejku se dostal MARTIN FANTA  a proměnil -- 1:3. Poté si oranžovočerní vytvořili ještě několik možností, ale branku dali domácí. Utkání zdramatizoval v 68. minutě kanonýr Malínský -- 2:3. Jenže dvoubrankové vedení si vzali Hněvkovici zanedlouho zpět, to když se trefil zase náš kanonýr PETR VELETA -- 2:4. Závěr si hosté pohlídali, a tak berou do tabulky tři body.

Poslední podzimní zápas odehrají Hněvkovice v sobotu doma se Světlou C, dohrávka 1. kola začíná v 15. hodin.

Kouty - Kamenná Lhota 4:0

Vilémov - Dolní Město B 3:1

Leština B - Světlá C 6:3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HNĚVKOVICE, 29.9.2019

HNĚVKOVICE - MÍROVKA 4:3

HNĚVKOVICE - VÍSKA 8:0

___________________________________________________________________________________________________