20.6. od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - SENOŽATY, přátelsky

STARŠÍ PŘÍPRAVKA + MLADŠÍ ŽÁCI: 16. a 18.6. od 16:30-18:00 h -- trénink, fotbalové hřiště

20.6. od 13:30 h -- HNĚVKOVICE - ZRUČ - ZRUŠENO

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 16.6. - KŘIVSOUDOV - HNĚVKOVICE, přátelsky, ROČNÍKY 2012 a 2013

16.6. od 16:30 h trénink, fotbalové hřiště - ročníky 2011 a starší

18.6. od 16:40 h -- trénink, fotbalové hřiště

20.6. od 13:30 h -- HNĚVKOVICE - ZRUČ, ZRUŠENO

6.6.2020 od 16 h -- HNĚVKOVICE - KEBLOV 5:0

14.6.2020 od 15 h -- TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV B - HNĚVKOVICE 3:1

21.6. 2020 od 16:30  h -- HNĚVKOVICE - SENOŽATY

28.6.2020 od 15:00 h -- KOŽLÍ B - HNĚVKOVICE

MUŽI: 14.6. od 15 h - TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV B - HNĚVKOVICE 3:1 (1:0), hráno v Trhovém Štěpánově

SESTAVA:R.Dupal - J.Těšínský, M.Pajer, P.Bahr, L.Vavrla - L.Holeta, M.Večeřa, J.Šťastný, M.Svoboda - O.Šťastný, M.Fanta -- J.Smítka, M.Červený

Branka: M.Večeřa

K dalšímu přátelskému zápasu dorazili naši muži do Trhového Štěpánova. Domácí mužstvo plné mladých hráčů bylo v první půli lepší a zaslouženě po pěkné akci vedlo. Zhruba v polovině poločasu byli současně vyloučeni domácí hráč a náš J.Šťastný za nesportovní chování....I přesto, že šlo o přátelský zápas, v poločase domácí rozhodčí nepovolil oběma hráčům nástup do hry. Ve druhém poločase měli hněvkovičtí více šancí, ale branky dávali po pěkných akcích domácí. Za hosty korigoval z hranice vápna M.Večeřa. Zhruba pět minut před koncem se ozvalo z naší lavičky po střetu dvou hráčů cosi ve smyslu: ´´šlapák´´ načež poté rozhodčí zápasu v rámci dalšího provinění údajného nesportovního chování ukončil utkání. (....těžko říci, zda hlavní arbitr spíše nespěchal na utkání druholigové Vlašimi)....

______________________________________________________________________________________________________