__________________________________________________________________________________________

MUŽI: 28.6. - KOŽLÍ A+B - HNĚVKOVICE 4:2 (3:0), PŘÁTELSKY - hráno 28.6. v Kožlí

SESTAVA: M.Peroutka - L.Holeta, M.Večeřa, P.Bahr, O.Šťastný - M.Pajer, L.Vavrla, J.Šťastný, P.Končel - J.Smítka, M.Fanta -- P.Rajdl, P.Veleta, M.Červený

Branky: M.Večeřa z penalty, P:Veleta

Ačkoliv domluva s Sk Kožlí zněla na přátelské utkání s B týmem, nastoupilo proti našemu týmu zhruba polovina sestavy z ´áčka´´. A právě hráči z A mužstva se výraznou měrou přičinili k poločasovému vedení o tři branky, hosté si za první poločas moc šancí nevytvořili. Ve druhé půli se herní projev zlepšil a v úvodu druhé půle si oranžovočerní vypracovali tři velké možnosti. Trefil se až z penalty M.Večeřa. Domácím jednu tutovku vychytal náš brankář, ale brzy poté bylo po brejku o tři branky. Na konečný výsledek snížil za hosty P.Veleta. Utkání v dobrém tempu tak výsledkově zvládli Koželští, Hněvkovice však špatný výkon dle našeho názoru nepředvedli, představil se proti nim v jarní části nejsilnější protivník.