MUŽI: 29.8. od 16:30 h -- TIS B - HNĚVKOVICE

MLADŠÍ ŽÁCI: 25. a 27.8. od 16:30 -18 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 25. a 27.8. od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 25. a 27.8. od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

ŠKOLIČKA: 28.8. od 17-17:45 h -- trénink, fotbalové hřiště

____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 1. KOLO -- HNĚVKOVICE - VILÉMOV 7:4 (4:1), hráno 22.8.2020 v Hněvkovicích

SESTAVA: J.Rajdl - L.Holeta, P.Rajdl, P.Bahr, J.Těšínský (60. M.Fanta)  - P.Končel, L.Vavrla (70. M.Večeřa), J.Šťastný, O.Šťastný (88. Z.Rajdl) - J.Vošický (79. M.Peroutka), P.Veleta

Branky: 19., 52., 60., 74. J.Šťastný, 2. a 24. O.Šťastný, 27. P.Veleta

V pouťové hněvkovické odpoledne jsme přivítali na svém Svatostánku nejvzdálenějšího soupeře z Vilémova. Úvod zápasu se našim hráčům vydařil, ve 2. minutě se trefil pod břevno ONDRA ŠŤASTNÝ -- 1:0. O chvíli později mířil do břevna L.Vavrla. Těsně před koncem první dvacetiminutovky skončlila v síti střela JIRKY ŠŤASTNÉHO, který zápas režíroval šesti body. Následovali branky ONDRY ŠŤASTNÉHO A PETRA VELETY -- 4:0. Hosté snížili těsně před poločasem, když se trefila zahraniční akvizice Le, 4:1 byl i poločasový stav. V 52. minutě předvedl sólo od poloviny hřiště JIRKA ŠŤASTNÝ a bylo to opět o čtyři branky. Do břevna mířila další střela L.Vavrly, i hosté trefily tyč. Za hosty si vzal poté slovo Valenta, který dal tři branky proložené jednou naší...z jasného zápasu bylo dvacet minut před koncem zaděláno na drama, to ale utnul zhruba čtvrthodinku před koncem JIRKA ŠŤASTNÝ, jehož pumelice skončila v šibenici 7:4. Závěr si Hněvkovice pohlídali a za sebe bych chtěl poděkovat všem, kteří mi připravili emotivní závěr svého posledního zápasu (střídání)  ve 4. třídě :-)...

V příštím kole míří Hněvkovice na hřiště nováčka z Tisu B, začátek sobotního zápasu je v 16:30 h.

Lučice B - Kamenná Lhota 4:1

Světlá C - Leština B 3:7

Dolní Město B - Kouty 2:3