MUŽI: 6.9. od 16:00 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO B od 16 h

MLADŠÍ ŽÁCI: 1.9. a 3.9. od 16:30 -18 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 1.9. a 3.9. od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

5.9. od 9 h -- TURNAJ HNĚVKOVICE - Hněvkovice, Ledeč +  H.Brod B

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 1.9 a 3.9. od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

6.9. od 9 h -- TURNAJ HNĚKOVICE - Hněvkovice, Světlá, Ledeč, Havl.Brod A

ŠKOLIČKA: 4.9. od 17-17:45 h -- trénink, fotbalové hřiště

_____________________________________________________________________________________________

MUŽI: 2. KOLO  -- TIS B - HNĚVKOVICE 4:2 (2:1), hráno 29.8. v Tisu, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka - L.Holeta, P.Rajdl, P.Bahr, J.Těšínský - P.Končel, L.Vavrla (43. M.Večeřa), J.Šťastný, O.Šťastný - J.Vošický (78. J.Kupec), P.Veleta

Krásný fotbalový areál a nové mužstvo - takový byl v Tisu sobotní program našich mužů. Ti odjeli hodně oslabení, jedním z těch, kteří neodcestovali byl i Michal Pajer, jemuž se v den zápasu narodila dcera Michaela a našemu již dlouholetému hráči gratulujeme a celé rodině přejeme hodně štěstí! Domácí tým byl pro nás neznámá, v jeho mužstvu nastoupilo spousta bývalých hráčů, kteří mají za sebou i zkušenosti z krajských soutěží. Naši hráči byli v první půli opticky více na míči, domácí však působili konsolidovaně a hráli na brejky, jeden z nich využil zhruba v 16. minutě D. Kozlík ml., když přehodil našeho brankáře -- 1:0.  Hněvkovičtí se snažili vyrovnat, jejich útoky končili buď před vápnem, nebo střelami mimo. Viděli jsme i několik pěkných akcí, leč bez závěrečného efektu. Až zhruba ve 35. minutě -  když byla po střetu P.Velety s brankářem nařízena penalta - přišlo vyrovnání. Z ´´pětky´´ zamířil k tyči Jirka Šťastný -- 1:1. Jenže odpověď Tisu netrvala dlouho. Ve 40. minutě zůstal po nedůrazu v obraně na straně zapomenutý Piskač, který využil pěkné přihrávky od spoluhráče a poslat Tis znovu do vedení -- 2:1. Těsně před půlí odstoupil po nárazu do žeber L.Vavrla a i když se naši hráči ještě chvíli snažili útočit, domácí jim vyrovnat nepovolili.

Ve druhé půli byl již Tis lepším týmem, Hněvkovákům zhruba po hodině hry začali docházet síly. Zhruba v 60. minutě po chybě v obraně a faulu před vápnem trefil z trestného kopu krásně pod víko ČÁP -- 3:1. Poté se několikrát vyznamenal náš brankář, když chytil na malém vápně tři tutovky domácích hráčů. Hněvkovickým svitla naděje zhruba čtvrthodinky před koncem, když střela JIRKY ŠŤASTNÉHO od tyče zapadla do sítě -- 3:2. Jenže o pět minut později si vzal znovu slovo výborně hrající ČÁP, který prošel středem hřiště a střelou k tyči zaznamenal svou druhou branku -- 4:2. A tak v utkání s těžkým soupeřem, ve které naši hráči nechali na hřišti asi vše co mohli, víceméně zaslouženě odjíždíme s nulou...

V příštím kole přívítáme doma v neděli do 16 h mužstvo Dolního Města B.

Kouty - Kamenná Lhota 1:3

Leština B - Lučice B 12:0

Vilémov - Světlá C 2:6