MLADŠÍ ŽÁCI: 8 a 10.9. od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

12.9. od 13:00 h -- ŠMOLOVY - HNĚVKOVICE, odjezd v 11:45 h

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 8. a 10.9. od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

13.9. od 9:45 h -- turnaj Lípa - Lípa, Hněvkovice, Ledeč nad Sázavou

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 8. a 10.9. od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

12.9. od 9:45 h -- turnaj Leština - Leština, Hněvkovice, Ledeč nad Sázavou, Nová Ves, Světlá, odjezd v 8:30 h

ŠKOLIČKA: 11.9. od 17:00 h -- trénink, fotbalové hřiště

3. KOLO -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO B 6:1 (0:1), hráno 6.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

Sestava:  M.Peroutka - L.Holeta, P.Rajdl, P.Bahr, J.Těšínský (62. M.Pajer) - P.Končel, L.Vavrla, J.Šťastný, O.Šťastný (70. M.Večeřa) - P.Veleta (62. J.Vošický), M.Fanta (83. M.Červený)

Branky: 67., 78. a 82. M.Fanta, 48. a 52. O.Šťastný, 80. P.Bahr

První zářijový víkend mělo hněvkovické fotbalové hřiště nápor, po turnajích starších přípravek, mladších přípravek a zápase mladších žáků jsem ukončili s některými nadšenci náročný víkendový maraton zápasem mužů. Rezerva Dolního Města nebyla určitě jednoduchým soupeřem a mnoho mladých běhavých hráčů soupeře hrálo snaživě. Hosté šli brzy do vedení, ve 12. minutě se prosadil pěknou střelou exsvětelský Rosenberg a hosté vedli -- 0:1. Naši hráči se snažili, tlačili svého soupeře, ale hosté odolávali. Největší šanci první půle měl asi O.Šťastný, když jeho střela skončili na tyči.

Ve druhém poločase však hněvkovičtí otočili průběh na svoji strany velmi brzy. Nejprve zvonila tyč, pak po hlavičce P.Končela břevno a velký tlak v úvodu zakončil ONDŘEJ ŠŤASTNÝ svou střelou pravačkou ve 48. minutě -- 1:1. Stejný hráč to o chvíli později zkusil i levačkou a krásná táhlá střela rozvlnila síť  -- 2:1. Pak naši hráči trefili znovu brankovou konstrukci. V 67. minutě si  na pěkný centr P.Končela naběhl MARTIN FANTA a hlavou dal naší třetí branku -- 3:1. Stejná dvojice si situaci zopakovala v 78. minutě, to padl po téměř totožné akci čtvrtý gól -- 4:1. V 80. minutě si naběhl náš nejvyšší hráč PETR BAHR na roh a jeho hlavička k tyči byla nekompromisní -- 5:1. ´´Špinavý´´ hattrick během čtvrthodiny pak završil po dalším centru P. Končela střelecky disponovaný MARTIN FANTA - - 6:1, který se však po brance zranil a uvidíme, jak dlouho se bez něj budou muset spoluhráči obejít.

Hněvkovice tak získali druhou výhru, v příštím kole mají volno.

Kamenná Lhota - Leština B 2:4

Světlá C - Tis B 1:6

Lučice B - Vilémov 7:0

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - HUMPOLEC B 3:11 (0:7)

Naši mladší žáci a žákyně ve svém premiérovém zápase v soutěži nestačili na lepšího soupeře. O branky se podělili 2x Filip Burian a Jáchym Pytlík.

______________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HNĚVKOVICE

Naše starší přípravka přivítala silné soupeře z Ledče nad Sázavou a Havlíčkova Brodu a i když oběma naši borci podlehli, zaslouží absolutorium.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HNĚVKOVICE

Naše mladší přípravka sehrála v turnaji v Hněvkovicích dva zápasy s mladší přípravkou Ledče. V prvním zápase se naši borci drželi a vyhráli ho 3:1.  Téměř 3/4 zápasu naši vedli, poté však ke konci došli síly a výsledek, který není až tak důležitý, byl 3:4. Ve druhém zápase proti nám nastoupili starší hráči z mladší přípravky Ledče a zde byl již rozdíl ve skóre znatelnější.