MUŽI: 4.10.2020 od 15 h -- Lučice B - Hněvkovice

MLADŠÍ ŽÁCI: 29.9.2020 -- Hněvkovice - Ledeč nad Sázavou, mistrovské utkání

01.10.2020 od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 01.10.2020 od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

04.10.2020 do 9:00 h -- turnaj, Hněvkovice - Okrouhlice, Šlapanov

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 01.10.2020 od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

03.10.2020 od 9:00 h -- turnaj Hněvkovice - Světlá, Habry, Golčův Jeníkov

MUŽI: 6. KOLO -- HNĚVKOVICE - SVĚTLÁ C 2:2 (1:1), hráno 26.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Herink

Branky: 17. O.Šťastný, 92. M.Večeřa z penalty

SESTAVA: M.Peroutka - R.Veleta, P.Rajdl (25. J.Těšínský), P.Bahr, M.Večeřa - P.Končel, L.Vavrla, J.Šťastný, O.Šťastný - P.Veleta, L.Holeta

Po téměř třítýdenní pauze  zaviněné pauzou nejen fotbalovou, ale také zdravotní, nastoupili hněvkovičtí muži k dalšímu utkání nejnižší okresní soutěže Havlíčkobrodska. Soupeřeme jim byl tým Světlé C, tvořený povětšinou staršími zkušenými hráči a několika dorostenci. Hněvkovákům zápas nevyšel, od úvodu se jim nedařilo, uskakoval jim míč a nemohli se dostat do tempa. Přesto šli domácí do vedení, v 17. minutě se po souboji na půlce hřiště (z mého pohledu faul našeho hráče) se dostal míč k ONDŘEJI ŠŤASTNÉMU, který z velké dálky naší první (a pěknou) střelou na branku otevřel skóre -- 1:0. Hosté dobře atakovali a snaživý výkon byl korunovaný také pohlednou brankou. Křížná střela Zatočila zamířila do růžku zhruba po půlhodině hry -- 1:1. Poločas skončil remízou.

Ve druhé půli však oranžovočerní zabrali a začali svého soupeře tlačit. Několik střel již třepetalo se sítí, ale bohužel jen z boční strany. Kýžené vedení však nepřicházelo, jednou se nám nezdál ani střet ve vápně, neúspěchem skončili i největší šance - P.Velety - nezamířil přesně do míče z hranice malého vápna a únik J.Šťastného, kterého vychytal včasným vyběhnutím brankář soupeře. V 82 .minutě se nám zranil i druhý hráč v zápase - navíc brankář  - který odstoupil po téměř desetiminutovém ošetřování....Jelikož nám několik hráčů na utkání nedorazilo, či hrát nemohli kvůli zraněním, dohrávali Hněvkováci v deseti. Přesto i v závěrečné desetiminutovce se snažili domácí o tři body...jenže, v 86. minutě se k první střele na naši branku ve druhé půli dostali hosté a střídající Stojan dalekonosným obloučkem zchladil všechny domácí -- 1:2....Hněvkovičtí se však nevzdali a ve druhé minutě  nastavení byl ve vápně zfaulován MARTIN VEČEŘA a sám postižený následnou penaltu proměnil -- 2:2. Více nastaveného času se hráčům nedostalo, a tak skončilo utkání s obětavým soupeřem remízou.

V příštím kole míří Hněvkovice na půdu Lučice B, kde se s domácími střetnou v neděli od 15 h.

Kouty - Vilémov 5:0

Tis B - Leština B 1:2

Dolní Město B - Kamenná Lhota nehráno

____________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - LEDEČ NAD SÁZAVOU 2:17 (0:9), hráno 29.9. v Hněvkovicích

Naši mladší žáci a žákyně předehrávali víkendový zápas již v úterý. Mužstvo se bohužel nesešlo v plné síle, proto pomáhali někteří i ze starší přípravky a i přes snahu, na svého soupeře naši nestačili. Branky dala Denisa Pajerová a Lukáš Olišar.