POZOR - DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR MUSÍ PROBÍHAT ZÁPASY OD 5.10. BEZ DIVÁKŮ

MUŽI: 10.10. od 15 h -- HNĚVKOVICE - KAMENNÁ LHOTA

MLADŠÍ ŽÁCI: 10.10. od 12:30 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO

06. a 08.10. od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřišě

10.10. od 12:30 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 06.a 08.10. od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

11.10. od 9 h -- turnaj Hněvkovice - Ledeč a Leština

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 06. a 08.10. od 16:30 h - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

10.10. od 9 h -- turnaj Hněvkovice - Světlá, Ledeč, Okrouhlice

________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 8 . KOLO - LUČICE B - HNĚVKOVICE 4:1 (1:1), hráno 4.10. v Lučici, rozhodčí Havránek

SESTAVA: J.Rajdl - M.Večeřa, P.Rajdl (52. M.Pajer), P.Bahr, L.Holeta - P. Končel, L.Vavrla (62. J.Vošický), J.Šťastný, J.Těšínský (77. M.Červený) - O.Šťastný, P.Veleta

Na utkání do Lučice jsme dorazili jako tradičně nekompletní, domácím pomohlo pár hráčů z áčka, v týmu však měli i několik ´´veteránů´´. V prvním poločase jsme viděli celkem rychlou hru z obou stran a do vedení šli hosté, zhruba v polovině poločase nakopl P.Rajdl z vlastní půlky míč  do brejku PETRU VELETOVI, ten utekl domácím obráncům a otevřel skóre. Domácí srovnali z trestného kopu ze zhruba 30 metrů cca ve 35. minutě. Oba týmy měli stejné množství větších šancí - zhruba tři na každé straně - nejvíce horko bylo oranžovočerným ke konci poločasu, ale velkou šanci Lučici vychytal náš brankář.

Na začátku druhé půle se nám zranili opět dva hráči, jeden ze střídajících krátce po svém příchodu  M.Pajer -  trefil břevno. O chvíli později Hněvkováci špatně rozehráli na půlce a po křížném centru a tvrdé střele Jonáše vedla poprvé Lučice B -- 2:1. Poté začali hostům docházet síly.  Přesto bylo málem vyrovnáno v 80. minutě, to když  hlavička P. Bahra trefila břevno a poté míč skákal po čáře, nikdo z Hněvkovických však nedorazil. A tak museli hosté otevřít hru, z čehož profitovali v posledních třech minutách dvěma góly Jonáše hráči Lučice -- 4:1.

Dle mého názoru remízové utkání tak skončilo výhrou domácích.  Hněvkovičtí tak bodově neuspěli a propadají se v tabulce níž a níž...uvidíme, zda si reputaci napraví v dalším kole, kdy v sobotu 10.10. od 15 h hostí doma v derby Kamennou Lhotu. Dle nařízení vlády musí utkání probíhat bez diváků.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA:

Leština - Dolní Město B 9:0

Vilémov - Tis B 2:1

Světlá C - Kouty 1:3

MLADŠÍ ŽÁCI: o víkendu měli volno

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj Hněvkovice - 4.10.

Hněvkovice - Okrouhlice 9:3 - první utkání se soupeřem, který dovezl spíše hráče z mladší přípravky dopadlo jasným výsledkem, naši se rozstříleli hlavně ve druhé půli.

Hněvkovice - Šlapanov 3:10 - v tomto utkání se hněvkovickým nedařilo a od úvodu zápasu měli vše ve své režii hosté.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj Hněvkovice - 3.10.

Hněvkovice - G.Jeníkov 3:9 (2:4) - první zápas se naši mladí borci v první půli drželi, dlouho remízový stav hosté překlopili dvěma brankami na konci první půle. Ve druhé části zápasu již náš soupeř dominoval.

Hněvkovice - Habry 4:3 (2:2) - v tomto utkání Habry brzy vedly o dvě branky, postupem času se naši hráči a hráčky zvedli a otočili skóre. Zápas, ve kterém všichni naši předvedli super výkon tak skončil výhrou o 1 branku, nás však více těšila velká snaha našich hráčů  a bojovnost po celé utkání.