Úvod » SEZONA 2020/2021

PROGRAM NA 42. TÝDEN

publikováno 14.10.2020

VE 42. TÝDNU JSOU SOUTĚŽE A TRÉNINKY (NEJEN) PRO NAŠE ČLENY ZRUŠENY

MUŽI: 7. KOLO  -- HNĚVKOVICE - KAMENNÁ LHOTA 5:5 (3:0), hráno 10.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Večeřa, P.Rajdl (15. J.Vošický), P.Bahr, J.Těšínský (67. J.Rajdl ml.) - P.Končel, L.Vavrla, J.Šťastný, M.Pajer - P.Veleta (82. M.Červený), O.Šťastný

Branky: 21., 58., 80. L.Vavrla, 42. J.Šťastný, 44. P.Veleta

Ve zřejmě posledním letošním zápase mužů jsme měli možnost vidět, jak ztratit vyhraný zápas. Problémy začali již před zápasem, když na utkání nedorazil z různých důvodů ani jeden z našich tří brankářů, a tak musel vypomáhat (již poněkolikáté) J.Rajdl st.. V úvodu měli několik nebezpečných brejků hosté, ale jejich koncovka byla špatná. A tak se vedení ujali z první střely na branku Hněvkovice, povedenou ranou se trefil LUKÁŠ VAVRLA ve 21. minutě -- 1:0. Stejný hráč poté trefil břevno a i po odrazu míče na brankovou čáru bylo skóre nezměněno. V závěru poločasu dali domácí další dvě branky, nejprve se prosadil JIRKA ŠŤASTNÝ  a ve  44. minutě díky svému důrazu i PETR VELETA -- 3:0. V poločase to bylo o tři branky a nemělo ´´být o čem´´.

Jenže hosté se jen tak nevzdali a brzy po půlce se trefil Pitliak -- 3:1. Když se prosadil zhruba po hodině hry podruhé LUKÁŠ VAVRLA, vypadalo to na uklidňující gól -- 4:1. Jenže náš soupeř využil velkých chyb v obranné hře našich hráčů a dvěma brankami zdramatizoval vývoj -- 4:3. Ten překlopil na naši stranu svým třetím gólem v zápase a prvním hattrickem v mužích střelou z hranice vápna LUKÁŠ VAVRLA -- 5:3. Závěr však naši zkušení hráči trochu nepochopitelně nezvládli, místo jistoty zvolili zvláštní styl hry a snaživý soupeř trestal. Nejprve se po zbytečném faulu před vápnem  prosadil ze standartky Jindřichovský v 87. minutě a ihned po rozehrání a další nepřesnosti našich hráčů unikl jeho švagr Pitliak, jehož pěkná střela k tyči znamenala vyrovnání -- 5:5. Utkání tak pro Hněvkovické, kteří téměř většinu zápasu vedli, skončilo remízou, jíž brali především hosté.

Dále je soutěž zastavena a uvidíme, jak se bude situace vyvíjet na jaře.

______________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 4:9 (2:2)

Po vyrovnaném první poločase, kdy naši hráči a hráčky předvedli povedený výkon i přesto, že nedali penaltu, poslal soupeř svého brankáře do pole a ten po pár minutách překlopil do té doby vyrovnané utkání ve prospěch hostů.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: - turnaj Hněvkovice

V sestavě se objevili Štěpán Malimánek, Lukáš Chládek, Lukáš Olišar, Kuba a Denisa Pajerovi, Tereza Nová, Verča Vavrlová, Toník Vrána, Matyáš Vrána

Hněvkovice - Ledeč 4:12

Hněvkovice - Leština 2:4

Starší přípravka první zápas s Ledčí nezvládla, druhý však předvedla velmi dobrý výkon a vyrovnané utkání s Leštinou rozhodli hosté čtvrtou brankou ke konci zápasu.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: - turnaj Hněvkovice

V sestavě se objevili Toník Vrána, Kuba Vrána, David Rajdl, Láďa Štorc, Vanda a Bea Pytlíkovi, Máťa Livora, Jiří Kubín, Domča a Filip Herkové, Kuba Skalický

Hněvkovice - Ledeč 1:2, 1:0, 0:1

Hněvkovice - Světlá 3:2

Naše mladší přípravka byla o víkendu nejlepším mužstvem, naši nejmladší hráči v soutěži sehráli tři vyrovnané zápasy na 20 minut s Ledečáky.  Jeden zápas jsme hráli i se Světlou, naši zde byli v jednom utkání na 20 minut nejen výsledkově, ale i sportovně úspěšní.