PROGRAM NA 34. TÝDEN:

ŽÁCI + PŘÍPRAVKY - 24. a 26.8. od 16:30-18 h -- tréninky, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 29.8. od 14:15 h -- HNĚVKOVICE - LEŠTINA, mistrovské utkání

_____________________________________________________________________________________________

MUŽI: 21.8. od 16:30 h přátelsky -- HNĚVKOVICE - KOŽLÍ B 3:6 (2:4), hráno v Hněvkovicích

Naši muži nastoupili téměř po roce k fotbalovému zápasu. Začátek se našim hráčům nevyvedl a brzy jsme prohrávali o tři branky, do poločasu se trefili J. Šťastný a M. Večeřa z penalty a po pětačtyřicetiminutovce to bylo o dvě branky pro hosty. Na začátku druhé půle snížil J.Šťastný a Hněvkováci se tlačili za vyrovnáním. Několik šancí však naši nevyužili, a tak hosté z penalty a následně ještě třetí brankou A. Procházky, současného hráče Ledče a bývalého hráče Hněvkovic, rozhodli o své výhře.

V sestavě se objevili: M.Peroutka - L.Holeta, P.Rajdl, P.Bahr, J.Těšínský, P.Končel, J.Šťastný, L.Vavrla, O.Šťastný, M.Červený, M.Fanta, Jan Livora, M.Pajer, R.Veleta, M.Sedláček, M.Nulíček, R.Škrabal

V článku přinášíme předběžný los našich mužstev, rozlosování mladších a starších přípravek bude známo na přelomu prázdnin a školního roku.