PROGRAM NA 38. TÝDEN:

MUŽI: 26.9. od 15:30 h -- HNĚVKOVICE - VILÉMOV

ŽÁCI: 21.9. od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - LEDEČ, mistrovské utkání

26.9. od 13:15 h -- HNĚVKOVICE - GOLČŮV JENÍKOV, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 25.9. od 9:45 h -- TURNAJ V LEŠTINĚ - Leština, Lípa, Hněvkovice

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 26.9. od 9:45 h -- TURNAJ V GOLČOVĚ JENÍKOVĚ - Golčův Jeníkov, Lípa, Hněvkovice

Tréninky mládež:

Žáci: 23.9.  od 16:30 - 18 h

Přípravky: 21 a 23.9. od 16:30 - 18 h

Školička: 24.9. od 16.30 h - 17:30 h

MUŽI: 4. KOLO -- SVĚTLÁ C - HNĚVKOVICE 4:1 (2:1), hráno 19.9. ve Světlé, rozhodčí Beránek

Naši muži ani ve třetím soutěžním zápase nebodovali. Proti těžkému soupeři ze Světlé prohrávali již od 1. minuty, v polovině poločasu vyrovnával O.Šťastný, domácí však šli ještě před poločasem do vedení. Posílený tým domácích, kdy jsme napočítali pět hráčů, kteří v sobotu nastoupili za krajské týmy A a B mužstva, přidal na začátku druhé půle třetí branku a poté již v poklidu dokráčel k zaslouženému vítězství v pro diváky na 4. třídu pěkném zápase. Hněvkovické uchránil od větší prohry brankář Peroutka, světelští trefili ještě tyč a břevno.

V sestavě Hněvkovic se objevili: M.Peroutka - J.Sechovec, P.Rajdl (82. M.Červený), P.Bahr, R.Veleta - P.Končel (65. J.Těšínský), M.Večeřa (46. L.Vavrla),  J.Šťastný (82. M.Nulíček), M.Pajer - O.Šťastný (46. P.Veleta), M.Fanta

V příštím kole do Hněvkovic dorazí Vilémov, začátek utkání 26.9. je v 15:30 hodin

MLADŠÍ ŽÁCI: sehrají zápas s Ledčí 21. 9. od  16.30 hodin

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Okrouhlici 18.9.

Starší přípravka sehrála velký okresní turnaj v Okrouhlice s následujícími výsledky:

Hněvkovice - Dlouhá Ves 1:1, Hněvkovice - Lučice 1:3, Hněvkovice - Světlá 1:6, Hněvkovice - Rozsochatec 1:1, Hněvkovice - Lípa 1:3, Hněvkovice - Štoky 5:0

______________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Habrech 18.9.

Nejvíce se o vikendu dařilo opět mladší přípravce, která své soupeře přehrála na turnaji v Habrech:

Hněvkovice - Sobiňov 6:1 - naši se dlouho nemohli střelecky prosadit, povedlo se až v závěru poločasu, soupeř dal svou branku v poslední minutě zápasu a překazil tak čisté konto našemu brankáři Fildovi Herkovi.

Habry - Hněvkovice 0:14 - ve druhém zápase si naši s chutí zastříleli, zápas měl jednoznačný průběh pro oranžovočerné....