publikováno 04.10.2021

PROGRAM NA 40. TÝDEN:

MUŽI: 10.10. od 15 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO B

ŽÁCI: 10.10. od 12:45 h  -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 9.10. od 9 h -- turnaj v Hněvkovicích - Hněvkovice, Lučice, Ledeč nad Sázavou

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 10.10. od 9 h -- turnaj v Hněvkovicích - Hněvkovice, Šmolovy, Nová Ves u Světlé, Světlá n. S.

Tréninky:

ŽÁCI + PŘÍPRAVKY: - 5.-7.10. od 16:30-18 h

ŠKOLIČKA: 8.10. od 16.30 h

MUŽI: 6. KOLO - KAMENNÁ LHOTA - HNĚVKOVICE 1:5 (0:2), hráno 3.10. v Kamenné Lhotě, rozhodčí Švarc

V 6. kole si naši muži přijeli pro tři body do Kamenné Lhoty. Na pěkně připraveném hřišti měli hosté od úvodu převahu, kterou korunovali dvěma brankami, trefil se nejprve nohou a poté i hlavou Martin Fanta. Po poločasovém vedení pokračovali i ve druhém poločase oranžovočerní ve své převaze, kterou gólově korunovali 2x Jiří Šťastný a 1x Mirek Sedláček. Domácí snižovali z penalty po nastřelené ruce. Domácí brankář Procházka zneškodnil ještě mnoho šancí hostů, nebýt jeho, byl by výsledek dvouciferný.

V sestavě se objevili: J.Rajdl - J.Sechovec, P.Rajdl, P.Bahr, R.Veleta - P.Končel, L.Vavrla, J.Šťastný, M.Sedláček - O.Šťastný, M.Fanta - střídali L.Holeta, M.Večeřa, P.Veleta, J.Těšínský, M.Nulíček

V příštím kole hostíme doma 10.10. od 15 hodin rezervu Dolního Města.

Vilémov - Tis B 1:3

Světlá C - Kožlí B 5:3

Dolní Město B - Kouty - nehráno - utkání skončí pravděpodobně kontumací 3:0.

MLADŠÍ ŽÁCI: HABRY - HNĚVKOVICE 9:3 (3:1), hráno 30.9. v Habrech

Naši žáci nebodovali ani v dalším zápase, tentokrát prohráli v Habrech.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ V HNĚVKOVICÍCH - 3.10.

Hněvkovice - Okrouhlice 2:6

Hněvkovice - Rozsochatec 3:5

Na domácím turnaji naše starší přípravka nejprve prohrála s Okrouhlicí, kdy byli hosté lepší. Ve druhém zápase naši první půlku zvládli výborně, vedli 2:0, ve druhém poločase však hosté výsledek otočili.

____________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ VE ŠMOLOVECH - 2.10.

Hněvkovice - Sobíňov 4:1

Hněvkovice - Nová Ves u Světlé 5:6

Na turnaji ve Šmolovech naše naděje nejprve porazili Sobíňov, když jsme byli lepším týmem.

Ve druhém zápase sice naši více tlačili, ale díky dvěma střelcům Nová Ves uhrála výsledek ve svůj prospěch, naši hráči mířili dvakrát do tyče. Stínem zápasu je zranění ruky a nohy Káji Zaňkové po zákroku soupeřky, přejeme brzké uzdravení.

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  PŘÍPRAVKA: 7. a 10.5. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové ...