MUŽI: 17.10. od 14:30 h -- HNĚVKOVICE - TIS

ŽÁCI: 16.10. od 10:00 h -- LEŠTINA - HNĚVKOVICE  - ZMĚNA TERMÍNU

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 17.10. od 9 h -- turnaj v Leštině

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 16.10. od 9 h -- turnaj ve Šmolovech

TRÉNINKY:

PŘÍPRAVKY: 12 a 14.10 od 16:30 h -- tréninky, fotbalové hřiště

ŽÁCI: 12. a 14.10. od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

7. KOLO -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO B 3:2 (1:1), hráno 10.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Culka

Utkání začalo minutou ticha za v týdnu zesnulého bývalého aktivního člena a fanouška Luďka Olišara. Od úvodních minut první půle měli převahu naši hráči, leč jejich koncovka nebyla dobrá, střely mířily mimo branku. Vedoucí branku dal zhruba ve 20. minutě po samostatné akce z levé strany RICHARD VELETA -- 1:0. Sestava hostů měla několika mladých hráčů, kteří o den dříve nastoupili v okresním přeboru, přesto na naši branku šla v prvním poločase jen jedna střela. Po ruce před pokutovým zakroutil krásně trestný kop Boleš - 1:1.

Druhý poločas už tak jednoznačný vývoj neměl, přesto šli hněvkovičtí do vedení, v 57. minutě se trefil přesně k tyči JIŘÍ ŠŤASTNÝ -- 2:1. Jenže vedení našich netrvalo dlouho. Hosté měli ve druhé půli tři střely na naši branku, všechny po standartních situacích, všechny skončily v síti po hraničních ofsajdových situacích....uznán byl jeden gól, který dal v 60. minutě Sklenář. V posledních patnácti minutách oranžovočerní znovu tlačili, v největší šanci chybělo před prázdnou bránou půl kroku M. Fantovi ...Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, v 85. minutě kopnul těsně za půlkou standartku PETR RAJDL, brankáři hostů propadl míč pod tělem a Hněvkovice potřetí vedli -- 3:2. V závěru zápasu i v dvouminutovém nastavení mělo nápor Dolní Město, ale domácí nakonec těsnou vydřenou výhru udrželi. Pochvala za fair play hráči hostů Doležalovi, který sám nahlásil rozhodčímu svůj faul na našeho hráče ve druhém poločase.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA:

Tis B - Kamenná Lhota 9:1

Kouty - Leština B 2:3

Kožlí B - Vilémov 3:3

____________________________________________________________________________________________________

ŽÁCI: HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO - hosté nedorazili, hrát se bude 14.10. od 16:30 h

STARŠÍ PŘÍPRAVKY:

Starší přípravky sehráli turnaj v Hněvkovicích s Lučicí a Ledčí. Zápas proti Ledči se povedl....

Hněvkovice - Lučice 4:7

Hněvkovice - Ledeč 5:8

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

Naše mladší přípravka na domácím turnaji v Hněvkovicích nastoupila hodně nekompletní, na turnaj nedorazila Nová Ves u Světlé, kvůli malému počtu hráčů.

Hněvkovice - Šmolovy 3:1

Hněvkovice - Světlá 2:7

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  ŽÁCI: 7. a 9.5.od 16:30 h - 18 h - trénink, fotbalové hřiště PŘÍPRAVKA: 7. a ...