MUŽI: 23.10. od 14:30 h -- KOŽLÍ B - HNĚVKOVICE

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 24.10. od 9:45 h -- turnaj v Přibyslavi

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 24.10. od 9:45 h -- turnaj v Přibyslavi

TRÉNINKY:

PŘÍPRAVKY: 19 a 21.10 od 16:30 h -- fotbalové hřiště

ŽÁCI: 19. a 21.10. od 16:30 h -- fotbalové hřiště

MUŽI - 8. KOLO -- HNĚVKOVICE - TIS B 0:6 (0:1), hráno 17.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth

V posledním domácím podzimním zápase jsme viděli velký debakl našeho mužstva. V první půli byl Tis častěji na míči, jejich hráči hráli konsolidovaně v obraně a snažili se o konstruktivní hru. První branku hosté střelili v polovině poločasu. Nám chyběli dvě opory, M.Fanta a R.Veleta a když se na konci poločasu zranil ještě P.Rajdl, na začátku druhé půle se obranná hra úplně sesypala. I přesto, že první velkou šanci druhé půle měli naši, hosté třikrát během pěti minut v rozmezí 50. minuty udeřili, a pak až do konce kontrolovali vývoj a mohli přidat i více branek. Hněvkovičtí se snažili alespoň o čestnou branku, tu se jim však dát nepodařilo, a tak zápas skončil ostudným skórem, fotbalově zdatnější soupeř vyhrál zcela zaslouženě..

V sestavě nastoupili: M.Peroutka - J.Sechovec (70. J. Těšínský), P. Rajdl (40. P. Končel), P. Bahr, L. Holeta - L. Vavrla (46. M.Pajer), M. Večeřa, J. Šťastný, M. Sedláček - O. Šťastný (70. M. Nulíček), P. Veleta ( 70. M. Červený)

V příštím kole a posledním zápase hrají Hněvkovice derby s Kožlím B na hřišti soupeře v sobotu 23.10. od 14:30 h.

Dolní Město B - Leština B 0:12

Světlá C - Kouty 2:3

Kamenná Lhota - Kožlí B 1:4

________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: LEŠTINA - HNĚVKOVCE 8:7  (4:5), hráno 16.10. v Leštině

I přes poločasové vedení naši žáci body z Leštiny těsně neukořistili, o víkendu mají volno.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ V LEŠTINĚ - 17.10.

LEŠTINA - HNĚVKOVICE 3:2 - v první zápase byl vývoj vyrovnaný, domácí byli o gól šťastnější

H. BOROVÁ - HNĚVKOVICE 6:3  - ve druhém zápase naši vedli již 0:3, přesto Borová během pár minut skóre otočila

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ VE ŠMOLOVECH - 16.10.

GOLČŮV JENÍKOV - HNĚVKOVICE 8:2 - naši borci sice v poločase vedli, ve druhé půli je jeníkovští jasně přehráli

HAVLÍČKOVA BOROVÁ - HNĚVKOVICE 1:3 - ve druhém zápase byli naši lepší a ještě mnoho šancí nevyužili