ŽÁCI: 26.10. od 16:30 h -- Hněvkovice - Dolní Město, dohrávané utkání

30.10. od 10:00 h -- Tis - Hněvkovice, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 31.10. od 9 h -- turnaj ve Vísce, Víska, Lučice, Hněvkovice

TRÉNINKY: BUDE UPŘESNĚNO

MUŽI: 9. KOLO -- KOŽLÍ B - HNĚVKOVICE 1:5 (1:2), hráno 23.10. v Kožlí, rozhodčí Muzikář ml.

V posledním podzimním kole jsme zajížděli k nejbližšímu derby do vedlejší obce Kožlí. Místní rezerva neměla na utkání s námi mnoho hráčů, navíc, někteří zřejmě kvůli marodkám, museli pak nastoupit i v neděli za A tým. Úvod se nám nepovedl, po faulu našeho obránce ve 3. minutě se správně kopala penalta, kterou bezpečně proměnil Plesl -- 1:0. Hněvkovice však hráli lépe a a v polovině poločasu se pěknou střelou prosadil Petr Veleta -- 1:1. Ještě předtím jsme však přišli o J. Šťastného, který si po střetu se soupeřem zranil koleno, doufejme, že vazy našeho hráče budou jen natažené. Zhruba po půlhodině jsme šli do vedení krásnou střelou benjamínka naší sestavy - Mirka Sedláčka -- 1:2.

Na začátku druhé půle dal dvě branky Ondřej Šťastný a když po hodině hry přidal naší poslední pátou branku Lukáš Vavrla, nebylo už dále o co hrát. Domácí se snažili sice zápas zdramatizovat, to se jim nepovedlo, a tak si Hněvkovice po delší době opět odváží z Kožlí výhru.

Po podzimu se nacházíme v polovině tabulky (až) na 5. příčce, která nebude změněna ani po dohrávkách. Po podzimu je bilance našeho mužského týmu - 4 výhry, 4 prohry a aktivní skóre +5.

V sestavě se objevili: M. Peroutka - J. Sechovec (66. M. Pajer), P.Rajdl, P.Bahr, R.Veleta - P.Končel, L. Vavrla (57. M. Večeřa), J. Šťastný (15. L.Holeta), M. Sedláček - P. Veleta (57. M.Fanta), O.Šťastný (66.M. Červený)

Ostatní výsledky kola:

Kouty - Vilémov 4:2

Leština B - Světlá C 4:4

Tis B - Dolní Město B 10:1

Kamenná Lhota - Kouty 0:3 - dohrávka

______________________________________________________________________________________________________

ŽÁCI: o víkendu 23-24.10. měli žáci volno

26.10. HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 9:4 (3:1)

V dohrávaném utkání se oba týmy nesešli v plném počtu, náš tým však sehrál nejlepší utkání sezóny a především díky šestigólové Denise Pajerové naši výrazně zvítězili. Pochvala pro celý tým.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Kvůli nemocem starší přípravka neodcestovala na turnaj do Přibyslavi.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v PŘIBYSLAVI:

Golčův Jeníkov - Hněvkovice 4:2

Přibyslav/Dlouhá Ves - Hněvkovice 4:3

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  PŘÍPRAVKA: 7. a 10.5. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové ...