publikováno 11.05.2022 (aktualizováno 13.05.2022)

PROGRAM NA 19. TÝDEN:

MUŽI: 15.5. od 16:30 h - Vilémov - Hněvkovice

ŽÁCI: 15.5. od 13 h - Leština - Hněvkovice

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 14.5. od 9:45 h - Turnaj v Rozsochatci - Rozsochatec, Okrouhlice, Hněvkovice

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 14.5. od 9:45 h - Turnaj v Lípě - Lípa, Přibyslav, Hněvkovice

Tréninky mládež: úterý a čtvrtek od 16:30 h - 18 h, školička: pátek: 16:30 - 17:15 h

________________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKY - VÍKEND - 7- 8.5.

Muži: Hněvkovice - Světlá C 0:1 (0:1), hráno 8.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Herink

Sestava: R.Veleta - J.Sechovec, P. Rajdl, P.Bahr, L.Holeta - M.Pajer, P.Končel, L.Vavrla, O.Šťastný - M.Pipek, M.Fanta - střídali: A. Vrána, J.Těšínský

Naši muži měli soupeře z čela tabulky. Vyrovnané utkání s malým množstvím šancí rozhodla sporná situace na konci prvního poločasu. To byl na půlce soupeře faulován bez odezvy rozhodčího náš hráč a rychlý únik hostů zakončoval Prášek. Ve druhém poločase měli Hněvkováci sice míč více na kopačkách, ale vyrovnat se nepodařilo, bod(y) jsme si určitě zasloužili.

Žáci: Herálec - Hněvkovice 8:3 - Domácí rozhodli o své výhře v již v prvním poločase.

Starší přípravka: Turnaj v Hněvkovicích: Hněvkovice - Lípa 7:11, Hněvkovice - Přibyslav 1:10

Na domácím turnaji byli soupeři nad síly našich hráčů a hráček.

Mladší přípravka: Turnaj v H. Brodě: Hněvkovice - H.Brod 6:8, Hněvkovice - Sobíňov 16:1

S Brodem hráli naši vyrovnaný zápas, ve druhém utkání Hněvkováci dominovali.