publikováno 16.05.2022

PROGRAM NA 20. TÝDEN:

MUŽI: 22.5.2022 od 16:30 h -- Hněvkovice - Kamenná Lhota

ŽÁCI: 20.5.2022 od 17:30 h - Hněvkovice - Mírovka

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 22.5.2022 od 9 h - turnaj Hněvkovice - Hněvkovice, Dlouhá Ves, Havlíčkův Brod

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 21.5.2022 od 9:45 h - turnaj Ledeč - Ledeč, Hněvkovice, Lípa

ÚTERÝ - 17.5.2022 - od 16:30 h - 18:30 h - brigáda -  sběr kamene

ČTVRTEK - 19.5.2022 - od 16:30 h - 18:00 h - tréninky přípravka + žáci

PÁTEK - 20.5.2022 - od 16:30 h - 17:15 h - trénink školička

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝSLEDKY MUŽSTEV - VÍKEND 13-15.5.

MUŽI: VILÉMOV - HNĚVKOVICE 0:4 (0:1), hráno 15.5. ve Vilémově, rozhodčí Odvářka

SESTAVA: R.Veleta - J.Sechovec, O.Šťastný, P. Bahr, L.Holeta - M.Fanta, L.Vavrla, P.Končel, M.Sedláček - P. Veleta, J.Vošický - J.Šťastný

Branky: 2x P.Veleta, 2x M.Fanta

Ve Vilémově nastoupil náš tým opět velmi nekompletní, jedním z těch kdo chyběl byl i Petr Rajdl, jemuž a jeho manželce se v pátek narodil syn Ondřej, od klubu velká gratulace a těšíme se na brzké krůčky v našem dresu :-). Úvod zápasu vyšel Hněvkovickým na výbornou, hned v 5. minutě utekl obraně soupeře P. Veleta a střela levačkou k tyči znamenala naše vedení. Následně však pláchnul hostům Procházka a po faulu na něj ve vápně se kopala penalta - brankář Vilémova jí kopl výborně, ale jen do břevna. Utkání bylo plné šancí z obou stran a oba brankáři byli velkými oporami svých mužstev. Poločasové vedení patřilo oranžovočerným.

Na začátku druhé půle nás soupeř zatlačil, ale byli to naši hráči, kdo dal druhou branku. Po akci z pravé strany si naběhl M.Fanta a zvýšil naše vedení po deseti minutách druhé půle. I nadále se hrál zápas s mnoha šancemi, ty však proměňovali Hněvkovice. Zhruba po 65. minutách utekl po levé straně M.Sedláček a jeho střelu dorazil do sítě P. Veleta - tím byl zápas rozhodnut, hněvkovičtí ještě přidali čtvrtou branku, když se z trestného kopu trefil M.Fanta. Pro domácí byla výše prohry krutá, Vilémov hrál velmi snaživě. Soupeři za změnu původního termínu.

ŽÁCI: LEŠTINA - HNĚVKOVICE 9:2 (4:0), hráno 15.5. v Leštině

Žákům se zápas v Leštině nevyvedl, branky vstřelili Lukáš Chládek a Lukáš Olišar

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Starší přípravka neodcestovala na turnaj do Rozsochatce z důvodu malého počtu hráčů, kteří se zúčastnili hasičské soutěže.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Lípě:

Náš nejmladší tým v soutěžích předvedl v Lípě výborné výkony, první zápas nám patřil jednoznačně, druhé vyrovnané utkání vyznělo výsledkově pro Lípu, nás však těší více než výsledky - výkony našich borců.

Hněvkovice - Přibyslav 14:3

Hněvkovice - Lípa 7:9