publikováno 23.05.2022

PROGRAM NA 21. TÝDEN:

MUŽI: 28.5.2022 od 16:30 h - Dolní Město B -- Hněvkovice

ŽÁCI: 27.5.2022 od 17:30 h - Hněvkovice - Herálec

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 29.5.2022 od 9 h - turnaj Hněvkovice - Hněvkovice +  Ledeč + Ždírec nad Doubravou

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 28.5.2022 od 9 h - turnaj ve Světlé - Světlá + Hněvkovice

______________________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKY - 20. TÝDEN

MUŽI:  Hněvkovice - Kamenná Lhota 4:0 (2:0), hráno 22.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Lóži

Branky: M.Fanta, P.Veleta, M.Pipek, A. Vrána

Sestava: R. Veleta - J.Sechovec, P.Rajdl, P.Bahr, L.Holeta - M.Sedláček, L.Vavrla, M.Pajer, O.Šťastný - P.Veleta, M.Fanta - P.Končel, J.Vošický, A.Vrána, M.Pipek, M.Rajdl

V derby utkání byli oranžovočerní v první půli jasně lepší a kdyby to bylo po dvaceti minutách o pět branek, nikdo by se nemohl divit. Naši hráči šli třikrát sami na bránu, neproměnili penaltu, nejlepší hráč hostů - brankář Chlubna - se překonával. Vedoucí gól dal tak až po půlhodině MARTIN FANTA, těsně před pauzou na něj navázal PETR VELETA střelou k tyči, když využil přesné příhry od M.Pajera. Ve druhém poločase už šancí domácích ubylo, přesto jsme se ještě dvakrát radovali. Nejprve si roh MICHALA PIPKA srazil do vlastní sítě hostující obránce a v závěrečné dvacetiminutovce se poprvé mezi muži prosadil díky svému důrazu dorostenec ANTONÍN VRÁNA, který tak dal svůj první gól v mužích. Stínem zápasu bylo zranění nohy hostujícího J.Smejkala, kterému přejeme brzké uzdravení.

V příštím kole hrají Hněvkovice v sobotu 28.5. od 16:30 h v Dolním Městě, kde je vyzve místní rezerva, výhrou nad K. Lhotou jsme se dostali před Kouty na 4. místo v tabulce.

Kouty - Dolní Město B 2:4

Tis C - Vilémov - hosté nedorazili

Kožlí B - Světlá C 6:4

ŽÁCI: Hněvkovice - Mírovka 1:17 (0:12)

Naši žáci se na utkání s Mírovkou nesešli a utrpěli vysoký debakl. Velký díky těm, kteří dorazili.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HNĚVKOVICE - Hněvkovice - Dlouhá Ves 8:7

- Hněvkovice - Havlíčkův Brod 1:12

Starší přípravka sehrála dva pěkné zápasy, v prvním vyrovnaném utkání byli naši výsledkově šťastnější, ve druhém zápase byl soupeř fotbalovější, ale naši hráči a hráčky zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ LEDEČ - Lípa - Hněvkovice 8:8

- Ledeč - Hněvkovice 5:9

Mladší přípravka pokračovala v dobrých výkonech a oba zápasy na turnaji v Ledči byly velmi vydařené.