MUŽI: 4.6. od 16:30 h - Tis B - Hněvkovice

ŽÁCI: 5.6. od 14:15 h - Hněvkovice - Leština

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 4.6. od 9 h - VELKÝ TURNAJ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 4.6. od 9 h - VELKÝ TURNAJ LEDEČ NAD SÁZAVOU

Tréninky: Žáci + přípravka - 31.5. a 2.6. od 16:30 h - 18 h

Školička: 3.6. od 16:30 h

__________________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKY - VÍKEND 27-29.5.

MUŽI: Dolní Město B - Hněvkovice 0:3 (0:1), hráno 28.5. v Dolním Městě, rozhodčí Muzikář

Branky: 2x P. Veleta, 1x M. Večeřa

Naši muži si dojeli pro tři body na hriště rezervy Dolního Města. V prvním poločase se trefil M. Večeřa, v závěrečné čtvrthodině dvakrát mířil přesně P. Veleta. Bohužel jsme přišli o dalšího zraněného hráče, P. Rajdla. Několik velkých možností zůstalo nevyužito, třetí čisté konto za sebou má brankář R. Veleta.

V příštím kole míří oranžovočerní do Tisu, kde se s domácím béčkem střetnou v sobotu od 16:30 h.  Výhrou si naši hráči upevnili čtvrtou příčku v tabulce.

Vilémov - Kožlí B - nehráno

Kamenná Lhota - Tis B 0:4

Leština B - Kouty 2:1

ŽÁCI: Hněvkovice - Herálec 2:4 (1:1)

Vyrovný zápas, asi nejlepší našich žáků v nadstavbě rozhodli hosté na začátku druhé půle třemi brankami v první pětiminutovce, výkon našich hráčů a hráček se musel líbit.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HNĚVKOVICE

Hněvkovice - Ledeč 2:4

Hněvkovice - Ždírec nad Doubravou 3:8

Naši nastoupili proti silným soupeřům a za svůj výkon se nemusí stydět.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ VE SVĚTLÉ

Světlá - Hněvkovice 5:6

Hněvkovice - Světlá 2:2

Mladší přípravka pokračovala v povedených výkonech a vyrovnané zápasy ve Světlé se museli všem líbit.