1. KOLO - HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 1:4 (1:3)

PROGRAM NA 32. TÝDEN:

MUŽI: 12.8. od 18 h - trénink, fotbalové hřiště

13.8. od 16:30 h - ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU C - HNĚVKOVICE, odjezd ve 14:40 h

__________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 1 . KOLO - HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 1:4 (1:3), hráno 7.8. v Hněvkovicích, rozhodčí Havránek

Branka: 34. P. Veleta

Sestava: M.Peroutka - J.Sechovec, P.Končel, O.Šťastný, R.Veleta - P.Kafka (75. J. Těšínský) , L.Vavrla, J.Hlobil, L.Holeta - P.Veleta, M.Sedláček

Hněvkovičtí fotbalisté nastoupili po 3 letech opět k zápasu 3. třídy, do Hněvkovic dorazil tým Sobíňova, který okupoval loňský ročník přední příčky tabulky. Naši nastoupili se dvěma novici, P.Kafkou a J.Hlobilem, mnoho hráčů nám chybělo, kvůli dovoleným, zraněním a u některých jsme se ani důvod, že nedorazí, nedozvěděli. Sobíňov přivítal oranžovočerné ve 3. třídě nemile. První tři střely na branku skončily v síti a po 15. minutách to vypadalo, že je po zápase. Nejprve se ve 3. a v 6. minutě trefil J. Ondráček, a pak si dali Hněvkovičtí po rohovém kopu nešťastně vlastní branku. Jenže naši hráči se nevzdali a snažili se s výsledkem něco udělat. Hostující brankář nejprve vytěsnil nad břevno trestný kop a vyrazil jednu z nebezpečných střel, zhruba ve 35. minutě však špatným odkopem nabyl PETRU VELETOVI, který trefil přesně šibenici -- 1:3. Za Sobíňov trefil ještě v první půli břevno jejich nejlepší hráč J.Ondráček.

Do druhé půle vlétly oranžovočerní tlakem a hosté se v první polovině druhé půle jen bránili. V největší šanci však trefil jen břevno opět P.Veleta, nepříjemné byly i střely M.Sedláčka. V závěrečné pětiminutovce však po chybě ve středu pole předvedli hosté rychlý brejk, který proměnil hlavou v branku M. Kučera - 1:4. Našim hráčům nelze upřít snaha, hosté však zkušeně druhý poločas pohlídali a odvezli si všechny body.