publikováno 05.09.2022

PROGRAM NA 37. TÝDEN:

MUŽI: 10.9. od 16h - Rozsochatec B - Hněvkovice

ŽÁCI: 10.9. od 10 h - Herálec - Hněvkovice

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 11.9. od 9:45 h, turnaj v Dlouhé Vsi - Dlouhá Ves, Ledeč n.S., Hněvkovice

TRÉNINKY: ŽÁCI, PŘÍPRAVKA, ŠKOLIČKA - 6. a 8.9. od 16:30 - 18 h

MUŽI: 5. KOLO -- HNĚVKOVICE - MALEČ 1:1 (0:1), hráno 4.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA: M.Peroutka - J.Sechovec (65. J. Těšínský), P.Končel (75. J. Novotný), P.Bahr, L. Holeta - O.Šťastný, M. Večeřa, L. Vavrla (75. P.Kafka), M. Sedláček - J. Vošický (46. M.Pajer), P. Veleta

Branka: 92. M. Večeřa

První zářijové nedělní odpoledne zavítala zhruba osmdesátka natěšených diváků do našeho fotbalového stánku v Hněvkovicích k utkání s Malčí. Hosté od Železných hor však nachystali nemilý úvod. V 5. minutě utekl hněvkovickým po pravé straně Martaus a tvrdou střelou z úhlu pod břevno otevřel skóre zápasu -- 0:1. Domácí se nemohli proti obraně soupeře dlouho prosadit, zato hosté svými brejky zle zatápěli. Náš brankář M. Peroutka držel své spoluhráče v první půli svými zákroky ve hře, kdyby Maleč vedla o tři branky, nemohl by se nikdo divit.

Do druhé půle naskočili oranžovočerní přece jen ofenzivěji. Velký tlak předvedli Hněvkováci v rozmezí 55 - 70. minuty, kdy si naši hráči vytvořili několik velkých šancí, v té největší nadvakrát zasahoval výborně chytající Buršík v brance Malče....a když na střelu M. Večeři zhruba v 65. minutě nedosáhl, chytalo za něj břevno...Hněvkovický tlak zastavila přestávka na občerstvení a již to vypadalo, že si hosté vedení udrží. V deseti dohrávající soupeř (kvůli zranění) držel zápas ve své moci. Maleč měla v poslední minutě standartní situaci, kterou nevyužila a z našeho posledního nákupu prodloužil P. Bahr na P. Veletu, ten byl těsně před vápnem faulován dvěma obránci soupeře v 91. minutě - trestný kop pro Hněvkovice - střela MARTINA VEČEŘI mířila do tyče a od ní více než 80 párů očí zahlédlo míč následně v síti -- 1:1....

Výsledek, který byl asi spravedlivý, pro nás však v domácím zápase rozhodně ztráta....naši hráči bojovali až do konce, tak věřme, že se to odrazí v dalších zápasech.

V příštím kole míříme na hřiště Rozsochatce B, s naším sousedem v tabulce se potkáme v sobotu od 16 hodin.

Dolní Město - Golčův Jeníkov 1:7

Habry B - H. Borová B 0:1

Sobíňov - Ždírec n. D. C 2:0

Lípa B - Chotěboř C 4:1

Šlapanov - Tis B 1:5

Věžnice B - Rozsochatec B 3:2

_______________________________________________________________________________________________________

ŽÁCI: Hořepník - Hněvkovice - přeloženo na 28.9. od 13:30 h

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ V DOLNÍM MĚSTĚ

Starší přípravka vyrazila na první letošní turnaj v Dolním Městě, kde se jí sice na úvod nedařilo, následně však vyhrála svou bronzovou skupinu. Velké poděkování za uspořádání patří pořadatelskému Dolnímu Městu, OFS HB a hlavnímu partnerovi, firmě Blachotrapez.