MUŽI: 18.9.od 15:30 h -- Hněvkovice - Chotěboř C

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 17.9. od 9:30 h - Turnaj Hněvkovice - H. Brod B, Světlá n. S.

TRÉNINKY ŽÁCI + PŘÍPRAVKY - ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 16:30 h - 18 h

TRÉNINKY ŠKOLIČKA - ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 16:30 - 17:30 h

________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 6. KOLO - ROZSOCHATEC B - HNĚVKOVICE 1:3 (1:1), hráno 10.9. v Rozsochatci, rozhodčí Culka

SESTAVA: M.Peroutka - J. Sechovec, J. Hradil, P. Bahr, L. Vavrla - O.Šťastný, M. Večeřa, L. Holeta, M. Pajer (46. P. Končel) - P. Veleta (80. M. Fanta), R. Veleta

Branky: 53. a 69. P. Veleta, 14. M. Večeřa z penalty

V 6. kole dorazili Hněvkováci na souboj posledních dvou týmů v tabulce, do Rozsochatce. Úvodní část zápasu se našim hráčům vydařila, soupeře jsme zatlačili a když byl ve 14. minutě faulován po úniku ve vápně P. Veleta, následovala penalta. Tu proměnil MARTIN VEČEŘA, na jeho střelu k tyči domácí brankář sice dosáhl, ale přesto skončil míč v síti -- 0:1. Domácí vyrovnali z ojedinělé šance, kdy zhruba ve 35. minutě po úniku po levé straně přesně mířil Šumpich - 1:1.

Druhou půli začali opět lépe hosté, v 53. minutě využil podklouznutí domácího brankáře PETR VELETA a po trochu kostrbaté koncovce nakonec poslal Hněvkovice do vedení -- 1:2. Následně začal fotbal bavit na obě strany, oba týmy se tlačili do šanc, v 69. minutě vyslal do dalšího brejku M. Večeřa našeho nejlepšího střelce PETRA VELETU, a ten nezaváhal -- 1:3. V závěru přibylo faulů a domácí si vytvořili mírný tlak. Největší šanci měli těsně před koncem z trestného kopu, ten však vytáhl náš brankář nad břevno. Spolehlivě hrající obrana oranžovočerných si závěr pohlídala, a tak si vezeme z Rozsochatce první tři body do tabulky.

V příštím kole hostíme v neděli doma těžkého soupeře z Chotěboře, kdy výkop z C týmem soupeře je v 15:30 hodin.

ŽÁCI: HERÁLEC/ÚSOBÍ - HNĚVKOVICE 5:2, hráno 10.9. v Herálci

Naši žáci dorazili do Herálce bez mnoha marodů, přesto za začátku druhé půle vedli, pak se však naplnil scénář z minulého zápasu s Leštinou a domácí zápas otočili a vyhráli

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Dlouhé Vsi

Naše starší přípravka dorazila bez několika hráčů, kteří se omluvili těsně před odjezdem kvůli nemocem. V prvním vyrovnaném zápase byla šťastnější Ledeč, ve druhém zápase (stejně jako v prvním) naši v první půli vedli, nakonec byl po 21 .minutách výsledek vyrovnaný, ve druhé půli už sedmi našim hráčům  v poli došly síly a domácí zápas ovládli.

LEDEČ - HNĚVKOVICE 4:3

DLOUHÁ VES - HNĚVKOVICE 11:3