MUŽI: 24.9. od 15:30 h - ŠLAPANOV - HNĚVKOVICE

ŽÁCI: 22.9. od 17 h - HNĚVKOVICE - LEDEČ, mistrovské utkání

24.9. od 10 h - VĚŽ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 22.9. od 17 h - LEDEČ - HNĚVKOVICE, přátelsky

25.9. od 9 H - TURNAJ V HABRECH

ŠKOLIČKA: 20 a 24.9. od 16:30 - 17:30 h - tréninky (tělocvična, hriště dle počasí)

_______________________________________________________________________________________________________   MUŽI: 7. KOLO - HNĚVKOVICE - CHOTĚBOŘ C 2:5 (1:1), hráno 18.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: J.Rajdl (46. M. Peroutka) - R. Veleta (26. M.Pajer), J. Hradil, P. Bahr, L. Vavrla - J. Novotný, M. Večeřa, P. Končel (86. K. Malimánek), L. Holeta, O. Šťastný - P. Veleta

Branky: 3. a 68. P. Veleta

Na zápas s Chotěboří jsme nastoupili oslabeni, chyběli 4 hráči hrající za Ledeč hokej, tři hráči dlouhodě zranění a dále i J. Těšínský s M. Fantou, sestavu jsme lepili, jak se dá. Přesto předvedli hněvkovičtí nejlepší první poločas v sezóně. Hned ve 2. minutě si naběhl na přesnou přihrávku PETR VELETA  a střelou do šibenice otevřel skóre -- 1:0. Hněvkováci tlačili, o chvíli později se dostali do velkých šancí O. Šťastný a M. Večeřa, hostující brankář zasahoval výborně. Poté šli oranžovočerní 2x sami na branku, ale znovu zachránil hosty jejich brankář. Od poloviny poločasu, kdy jsme hráli bez dalšího zraněného R. Velety,  začali hrát hosté lépe a po rohovém kopu ve 32. minutě soupeř srovnal -- 1:1. Poté jsme se zlobili na neodpískaný faul ve vápně na J. Novotného. Těsně před poločasem se ocitl sám před brankářem soupeře další z našich, ale Chotěbořský Kudla znovu chytil jasný gól - kdyby Hněvkovice vedli o tři góly po půlce, nikdo by se nemohl divit. Po půli jsme střídali zraněného brankáře, kdy místo něj nastoupil chytat se sebezapřením  M. Peroutka.

Ve druhé půli však Chotěboř přidala a byla lepší. V 55. minutě přímo z rohu skóroval Benák, o tři minuty později po kombinační akci Dostálek. Jiskru naděje vykřesal znovu PETR VELETA v 68. minutě po brejku a střele k tyči. O chvíli později jsme viděli ve vápně ruku hostů, hra však běžela dále. Hněvkovičtí v poslední čtvrthodině otevřeli hru a hosté je pak v poslední desetiminutovce dvakrát potrestali. Škoda, že naši hráči body nezískali, utkání se muselo líbit z obou stran, hráči makali nadoraz.

V příštím kole vyrážíme do Šlapanova, začátek zápasu v sobotu 24.9. od 15:30 h.

_______________________________________________________________________________________________________

ŽÁCI: Naši žáci budou víkendový zápas dohrávat ve čtvrtek 22.9.