Úvod » SEZONA 2022/2023

PROGRAM NA 41. TÝDEN

publikováno 17.10.2022

VÝSLEDKY 40. TÝDEN:

MUŽI: VĚŽNICE B - HNĚVKOVICE 3:2 (1:1), HRÁNO 9.10. ve Věžnici, rozhodčí Odvářka

Branky: L. Holeta, M.Fanta

SESTAVA: J.Rajdl - J. Sechovec, J. Hradil, P. Bahr, R. Veleta - O. Šťastný (75. A. Vrána), M. Večeřa (10. M. Fanta), P. Končel, L. Holeta, L. Vavrla (65. J. Novotný)  - P. Veleta

Muži dohrávali od 40. minuty v deseti a obdrželi dvě sporné branky, tu druhou v 92. minutě. Domácí trefili dvě tyčky. Do vedení jsme se dostali po brance L. Vavrly, ta však nebyla uznána kvůli odmávanému ofsajdu. Další odmávaný ofsajd po střele LUKÁŠE HOLETY, branka však byla uznána a Hněvkovice vedli. Domácí srovnali po faulu na J.Hradila, naše protesty byly marné.  Náš hráč  J. Hradil byl zanedlouho po protestech a oplácení vyloučen po dvou žlutých kartách.

Ve druhé půli přibylo urážek na rozhodčí, které však pan Odvářka netrestal. Hněvkovice poslal znovu do vedení MARTIN FANTA, domácí však srovnali v 80. minutě a v nastaveném čase a střele zblízka rozhodli. Celé situaci před gólem předcházela sporná situace, branka dle našeho názoru neměla platit....rozhodčí však branku uznal  a domácí se radovali z výhry.

ŽÁCI: LEŠTINA - HNĚVKOVICE 8:1

Zápas se našim žákům výsledkově opět nevydařil

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: turnaj ve Věžnici: HNĚVKOVICE - LIBICE nad DOUBRAVOU 12:2

HNĚVKOVICE - VĚŽNICE 5:1

Starší přípravka si na turnaji s chutí zastřílela a potěšila nás svým výkonem v obou zápasech.