PROGRAM NA 42. TÝDEN

publikováno 17.10.2022

MUŽI: 23.10. od 14:30 h - Hněvkovice - Dolní Město

ŽÁCI: 23.10. od 12:00 h - Hněvkovice - Hořepník

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 22.10. od 9:30 h - turnaj v Ledči, Ledeč, Hněvkovice, H. Borová

TRÉNINKY:

ŽÁCI + STARŠÍ PŘÍPRAVKA - 18. a  20.10 od 16:30 h - 18 h

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA + ŠKOLIČKA - 18. a 20.10. od 16:30 - 17:30 h

________________________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKY - 41. TÝDEN:

MUŽI: 11. KOLO - HNĚVKOVICE - TIS B 2:1 (1:1), hráno 16.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Herink

Sestava: M. Peroutka - J. Sechovec, P. Končel, P. Bahr, R. Veleta - L. Holeta, M. Fanta, L. Vavrla, O.Šťastný (46. J. Vošický, 82. J. Novotný), M. Sedláček - P. Veleta (82. P. Zubec)

Branky: 35. M. Fanta, 60. R. Veleta

Hněvkovičtí fotbalisté se v dalším kole představili na domácí půdě před téměř stovkou diváků proti jednomu z nejlepších týmů soutěže - Tisu B. Domácí zahráli výborný zápas a postarali se asi o největší výsledkové překvapení kola. Dvě velké možnosti neproměnil v úvodu L. Vavrla, zápas pokračoval v tempu, skóre otevřel přelobováním našeho brankáře hostující M. Kozlík. Poté se krásnou individuální akcí a tvrdou střelou těsně vedle prezentoval hněvkovický dorostenec Sedláček. Domácí srovnali ve 35. minutě, když chybnou nahrávku obránce vystihl náš nejlepší hráč tohoto zápasu MARTIN FANTA  a krásným hokejovým blafákem vyrovnal - 1:1. V závěru půle zasahoval i náš brankář, do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Celkem pěkný fotbal pokračoval i ve druhé půli.  Rozhodnutí přinesla individuální akce RICHARDA VELETY po levé straně, kdy náš bek utekl všem a střelou k tyči rozjásal ochozy. Poté se domácí stáhli, tlak hostů moc možností nepřinesl, domácí bránili srdnatě. Až v poslední minutě všem fandícím Hněvkovicím zatrnulo, v největší šanci druhé půle hostující hráč po akci z levé strany jen těsně minul vedle tyče.

Hněvkovičtí si tak připsali po výborném výkonu celého mužstva třetí výhru v soutěži a posunuli se na 10. příčku tabulky. V příštím kole hostíme doma Dolní Město, začátek nedělního utkání již ve 14:30 h.

Golčův Jeníkov - Maleč 8:1

Dolní Město - Věžnice B 8:0

H. Borová B - Rozsochatec B 3:2

Sobíňov - Šlapanov 5:1

Habry B - Lípa B 3:6

Ždírec C - Chotěboř C 1:2