MUŽI: 30.10. od 10 h -- HABRY B - HNĚVKOVICE - mistrovské utkání

ŽÁCI: 25.10. od 16:30 h -- LEDEČ - HNĚVKOVICE - mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 30.10. od 14 h -- turnaj Hněvkovice - Golčův Jeníkov, Lípa

25.10. od 16:30 h -17:30 h - trénink, fotbalové hřiště

ŠKOLIČKA: 25.10. od 16:30 - 17:30 h - trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 12. KOLO  -  HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 3:1 (2:1), hráno 23.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Krejčů

BRANKY: 5. P.Veleta, 35. M. Fanta, 54. M. Sedláček

Sestava: M.Peroutka - J. Sechovec (85. J. Novotný), P. Končel, P. Bahr, R. Veleta - L. Holeta, L. Vavrla (86. P. Zubec), M. Fanta, J. Hradil (46. O.Šťastný), M. Sedláček (86. P. Kafka) - P. Veleta (65. M. Večeřa)

Hněvkovičtí fotbalisté nastoupili k poslednímu domácímu podzimnímu zápasu v nových dresech, utkání se jim povedlo, a tak po rozpačitém úvodu soutěže, mohli být nejen oni, ale i domácí fanoušci nakonec s domácími představeními spokojeni. Úvod zápasu vyšel Hněvkovicím, když první branku vstřelil v 5. minutě PETR VELETA -- 1:0. Krátce předtím stejný hráč trefil břevno. Hra byla vyrovnaná, šance byly na obou stranách. Hosté vyrovnali ze správně nařízené penalty, kterou proměnil ve 34. minutě zkušený L. Kavka. Jenže hned o minutu později Hněvkovice znovu vedli, ve velké šanci Hněvkovic zachránili hosté za cenu rohu u brankové čáry. Na následný roh J. Hradila si naskočil MARTIN FANTA a po jeho hlavičce bylo v Hněvkovicích znovu veselo -- 2:1. Do konce první půle měli dvě velké šance hosté, ale M. Peroutka zasáhl na výbornou.

Po zhruba deseti minutách druhé půle přišel třetí gól oranžovočerných. Na křížný pas si z levé strany naběhl mladíček MIREK SEDLÁČEK, který ukázal všem, že góly umí střílet nejen hokejkou -- 3:1. Hosté pak do konce zápasu nastřelili dvě tyče, i Hněvkováci měli dvě velké šance, ale ani ty brankou neskončili. Vyrovnaný zápas tak rozhodla lepší produktivita a kolektivní výkon Hněvkovic.

V příštím kole míříme na hřiště posledních Habrů B, kde se představí naši hráči v neděli 30.10. od 10 hodin.

TABULKA:

______________________________________________________________________________________________________

ŽÁCI: HNĚVKOVICE - HERÁLEC 1:3 (0:3), hráno 23.10. v Hněvkovicích

V zápase si naši vytvořili dostatek šancí, ale koncovka byla nepřesná, a tak Herálec zvítězil.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ LEDEČ, 22.10.:

LEDEČ - HNĚVKOVICE 5:9 (4:6)

První zápas byl v režii oranžovočerných, naši mladíčci od úvodu vedli a celý zápas kontrolovali.

HAVLÍČKOVA BOROVÁ - HNĚVKOVICE 8:1 (5:1)

Druhé utkání se silnou Borovou mělo od úvodu jednoznačný průběh.

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  ŽÁCI: 7. a 9.5.od 16:30 h - 18 h - trénink, fotbalové hřiště PŘÍPRAVKA: 7. a ...