PROGRAM NA 44. TÝDEN

publikováno 31.10.2022

PROGRAM NA 44. TÝDEN:

MUŽI: 5.11. od 14 h - SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 1.1. od 17 h - LEDEČ - HNĚVKOVICE, přátelské utkání, tělocvična ZŠ Nádražní, Ledeč

5.11. od 10-11:30 h - trénink, ZŠ Nádražní, Ledeč

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. KOLO - MUŽI: HABRY B - HNĚVKOVICE 0:5 (0:2), hráno 30.10. v Habrech, rozhodčí Beránek

Sestava: M.Peroutka - J. Těšínský, J. Hradil, P. Bahr, R. Veleta - O.Šťastný, P. Končel (46. J. Novotný), M. Večeřa (75. P. Zubec), L. Holeta - P. Veleta, M. Fanta

Branky: 13., 17., 57., 70., 74. P. Veleta

Hněvkovičtí fotbalisté zajížděli k poslednímu kolu podzimní části soutěže do Habrů. Místní rezerva si vypracovala první šanci hned v úvodu, zpod břevna však střelu náš brankář vytáhl. Ve 13. minutě utekl po levé straně R. Veleta a předložil lahůdkově svému jmenovci PETRU VELETOVI, jež nemohl nedat -- 0:1. O chvíli později využil svého důrazu opět PETR VELETA a podruhé překonal mladičkého brankáře soupeře. Následně zvonila tyč domácí branky a po střele M. Fanty i břevno.

.Ve druhém poločase hněvkovičtí díky svým brejkům rozhodli. V úvodu tlačili sice domácí, ale v 57. minutě přidal svou třetí branku PETR VELETA. Stejný hráč se trefil i počtvrté v 70. minutě, když mu z pravé strany přihrával J. Novotný. A pomalou domácí obranu provětral náš nejlepší střelec ještě v 74. minutě a zaznamenal tak svou pátou branku v zápase -- 0:5. Vítězství tak znamená, že po polovině soutěže jsme na krásném 7. místě se 16 body.

Následující víkend se ještě hraje,  předehráváme první jarní kolo v Sobíňově, začátek sobotního zápasu je ve 14. hodin.

Havlíčkův Brod › 2022 A2A - SPORTFOTBAL - III. třída mužů | Soutěže | FOTBAL.CZ

____________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Na domácím turnaji naše přípravka dvakrát vysoko prohrála

Hněvkovice - Lípa 3:8

Hněvkovice - G. Jeníkov 3:9

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  PŘÍPRAVKA: 7. a 10.5. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové ...