PROGRAM NA 45. TÝDEN

publikováno 09.11.2022 (aktualizováno 11.11.2022)

PROGRAM NA 45. TÝDEN:

ŽÁCI: Trénink - 12.11. od 11:30 - 13 h - tělocvična ZŠ Nádražní, Ledeč¨

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Trénink - 12.11. od 10 - 11:30 h - tělocvična ZŠ Nádrační, Ledeč

_______________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 14. KOLO - PŘEDEHRÁVKA JARO - SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE 2:2 (1:0), hráno 5.11. v Sobíňově, rozhodčí Culka

SESTAVA: M.Peroutka - J. Těšínský, J. Hradil (46. M. Fanta), P. Bahr, L. Holeta - O.Šťastný, M. Večeřa, P. Končel, J. Vošický (60. P. Zubec)  J. Novotný - P. Veleta (70. L. Vavrla)

K předehrávce prvního jarního kola zajížděli Hněvkováci na půdu Sobíňova. Sestava byla neúplná, přesto naši hráči odvedli velmi dobrý výkon a odvezli si cenný bod. Sobíˇov začal velkým náporem a hned v 10. minutě domácí vedli po nešťastném odrazu od jednoho z  našich hráčů. Hněvkovice měli v první půli jednu velku šanci, ale střelu J. Novotného domácí vykopávali z brankové čáry. Jinak měli více ze hry sobíňovští, ale změna skóre již nenastala. Nám se před poločasem zranil J. Hradil.

Ve druhé půli byli oranžovočerní již nebezpečnějšími. Vyrovnat se povedlo zhruba v 60. minutě. Ve vápně byl sražen O. Šťastný a penaltu proměnil s pomocí tyče MARTIN VEČEŘA - 1:1. O zhruba pět minut později se pískala penalta i na druhé straně - trochu přísná se nám zdále - domácí Říčan jí proměnil bezpečně - 2:1. Hněvkováci se však nevzdali a v 73. minutě po spolupráci M. Večeři a MARTINA FANTY vyrovnal nejstarší hráč na hřišti na - 2:2.  V závěru domácí tlačili, ale defenzíva v čele s naším nejlepším hráčem  - brankářem Peroutkou - již remízu udržela. Zhruba sedm minut před koncem se ještě dostal do brejku O. Šťastný, ale tentokrát zasáhl domácí brankář v souboji 1-1.

Z příjemného fotbalového areálu se jsme si dovezli -  jak již bylo zmíněno - cenný bod.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 2.11. - Ledeč - Hněvkovice 0:3, přátelské utkání, tělocvična ZŠ Nádražní