Úvod » SEZONA 2022/2023

PROGRAM NA 13. TÝDEN

publikováno 29.03.2023 (aktualizováno 03.04.2023)

PROGRAM NA 13. TÝDEN:

MUŽI: 2.4.2023 od 15:30 h -- Havlíčkova Borová B - Hněvkovice, mistrovské utkání

ŽÁCI: 1.4.2023 - trénink, čas bude upřesněn

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 31.3.2023 od 16:45 - 18 h - trénink, fotbalové hřiště

________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 17. KOLO -- HNĚVKOVICE - ŽDÍREC N. D. ´´C´´ 2:2 (0:1), hráno 26.3. v Hněvkovicích, rozhodčí Jirsa

Branky: 76. M.Fanta, 80. P.Veleta

V prvním domácím jarním zápase nezačali hněvkovicčtí moc dobře, hosté je první čtvrthodinku tlačili. Po chybě v obraně poslal soupeře v 17. minutě do vedení Pospíšil. Pak se oranžovočerní zatlačili k soupeři a vytvořili si tři velké šance, které však k vyrovnání nevedli.

Když se hosté po rychlém brejku na začátku druhé půle dostali do dvoubrankového vedení, nevypadalo to s námi moc dobře. Navíc poté ještě dvakrát dobře zasáhl náš brankář po pěkných střelách hostů. Přesto se v závěru povedlo vyrovnat. Nejprve se prosadil v 76. minutě zblízka asi náš nejlepší hráč v tomto zápase - MARTIN FANTA a o chvíli později se trefil i hlavou PETR VELETA -- 2:2. V posledních minutách jsme mohli ještě v dalších šancích strhnout vedení na svou stranu, ale štěstí stálo na straně Ždírce, a tak se oba týmy rozešli asi spravedlivou plichtou.....

Remízou se posouváme na 8. místo v tabulce, v příštím kole míříme do daleké Havl. Borové, kde se s místní silnou rezervou střetneme v neděli 2.4. od 15:30 h.

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  ŽÁCI: 7. a 9.5.od 16:30 h - 18 h - trénink, fotbalové hřiště PŘÍPRAVKA: 7. a ...