MUŽI: 21.4.2023 od 18 h - trénink, fotbalové hřiště

23.4.2023 od 16 h - HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC B, mistrovské utkání

ŽÁCI: 18 a 20.4.2023 - trénink, fotbalové hřiště

22.4.2023 - ŠTOKY/LÍPA - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVA: 18. a 20.4.2023 od 16:30 - 18 h - trénink, fotbalové hřiště

22.4.2023 od 10:15 h - TURNAJ V LEDČI - HNĚVKOVICE, HABRY, LEDEČ

ŠKOLIČKA: 20.4.2023 - trénink, dle info od trenérů

MUŽI: 18. KOLO - MALEČ - HNĚVKOVICE 4:0 (3:0), hráno 15.4.2023 v Malči, rozhodčí Vojtíšek

Na utkání s tabulkový sousedem do Malče se na poslední chvíli omluvili několik hráčů a oslabená sestava vzdorovala jen půlhodinu, i přes některé naše šance se oproti tomu domácí třikrát prosadili v závěru poločasu. Ve druhé půli ještě několik možností soupeře pochytal náš nejlepší hráč, brankář R. Veleta, přesto oranžovočerní ještě jednou inkasovali. Maleč tak vyhrála i počtvrté na jaře a vzdaluje se příčkám zajišťující sestup.

V dalším kole přivítáme v neděli 23.4. na domácí půdě Rozsochatec B, který v jarní části ukazuje zlepšení svých výkonů.

OSTATNÍ VÝSLEDKY + TABULKA zde:

ŽÁCI: HNĚVKOVICE - LEŠTINA 3:4 (2:3)

Naši žáci předvedli s Leštinou bojovný výkon a ve vyrovnaném utkání těsně prohráli

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - TURNAJ V HAVL. BRODĚ

HNĚVKOVICE - H.BROD B 8:3 (4:2)

HNĚVKOVICE - PŘIBYSLAV 1:11 (1:5)

Na brodské umělce se první zápas hrál za stálého deště a naši borci byli úspěšnější hlavně díky druhé půli

Ve druhém zápase na silovějšího a tvrdšího soupeře naši již nestačili.

______________________________________________________________________________________________________