MUŽI: 30.4.2023 od 14 h - Chotěboř C - Hněvkovice, mistrovské utkání

ŽÁCI: 29.4.2023 od 14 h - Hněvkovice - Věž

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 30.4.2023 od 9:30 h - Turnaj Hněvkovice - Lípa, Světlá ¨

Tréninky mládež: 25 a 27.4.2023 od 16:30 -18 h, školička dle domluvy s trenéry

MUŽI: 19. KOLO - HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC B 1:0 (1:0), hráno 23.4.2023 v Hněvkovicích, rozhodčí Culka

Branka: 26. M. Sedláček

Sestava: R. Veleta - J.Sechovec, P.Končel, P. Bahr, O.Śťastný - L. Holeta (79. J.Śťastný), J.Hradil (46. M.Večeřa), L. Vavrla (69. J.Těšínský), M.Fanta (79. M.Pajer), M. Sedláček - P. Veleta (69. J. Vošický)

Hosté dorazili pouze v 11 lidech, ve druhém poločas jeden hráč odstoupil, a tak dohrávali v neúplném počtu, přesto bojovali a nedali kůži lacino. Jedinou branku zápasu dal ve 26. minutě Mirek Sedláček, po dorážce z hranice penalty. Stejného hráče zanedlouho reflexem vychytal brankář hostů, který si i následně nechal pro diváky robinzonádu na konec poločasu po střele O.Šťastného. Hosté měli také dvě velké šance, ale koncovka byla nepřesná.

Ve druhé půli měli více šancí domácí, ale tutovky M. Fanty a M. Pajera gólem neskončili. Dva góly - každý na jedné straně - nebyly uznány pro ofsajd....Jistota v podobě druhého gólu nepřicházela, a tak jsme v závěru bránili hubené vedení při rohových kopech hostů...Nakonec se skóre nezměnilo,  Hněvkovice si připisují první jarní tři body.

V příštím kole míří naši hráči na hřiště Chotěboře C, začátek nedělního utkání je již ve 14 hodin - kdy nám soupeř vyšel vstříc, za což mu patří velké poděkování.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

Havlíčkův Brod › 2022 A2A - SPORTFOTBAL - III. třída mužů | Soutěže | FOTBAL.CZ

MLADŠÍ ŽÁCI: Štoky/Lípa - Hněvkovice 16:0

Mladší žákům se venku nedaří a potvrdilo se to i ve Štokách

________________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj Ledeč

Habry - Hněvkovice 6:3

Ledeč - Hněvkovice 3:5

Přípravka nám předvedla krásné zápasy s oběma týmy, ten z Habrů byl zkušenější a ledečtí měli i hráče z mladší přípravky.

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  ŽÁCI: 7. a 9.5.od 16:30 h - 18 h - trénink, fotbalové hřiště PŘÍPRAVKA: 7. a ...