Úvod » SEZONA 2022/2023

PROGRAM NA 18. TÝDEN

publikováno 03.05.2023

PROGRAM NA 18. TÝDEN:

MUŽI: 06.05.2023 od 16:30 h - Hněvkovice - Šlapanov + 08.05.2023 od 14 h - dohrávka H.Borová B - Hněvkovice

ŽÁCI: 04.05.2023 OD 17:30 h - Hněvkovice - Věž, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 04.05.2023 od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

07.05.2023 od 14:15  h  -- turnaj v Havl. Borové - Ledeč, Hněvkovice, Havl. Borová

__________________________________________________________________________________________________

MUŽI: CHOTĚBOŘ C - HNĚVKOVICE 4:2 (1:1), hráno 30.4. v Chotěboři, rozhodčí Svítil

Branky: 2x M.Fanta

Hněvkovičtí fotbalisté odcestovali do Chotěboře bez mnoha hráčů, přesto odehráli vyrovnaný první poločas s několika možnostmi. Ve druhé půli již převzali iniciativu favorizovanější domácí a v poslední čtvrtině utkání rozhodli.

V příštím kole hostíme doma v sobotu 6.5. v důležitém utkání  od 16:30 h Šlapanov, o dva dny později dohrávají od 14 h  oranžovočerní v H. Borové.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

ŽÁCI: Soupeř našich hráčů Věž - o víkendu nepostavila mužstvo, a tak se trenéři domluvili na náhradní termín tento čtvrtek 5.5. od 17:30 h

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj Hněvkovice:

Starší přípravka předvedla na domácím turnaji velmi dobré výkony v obou zápasech s těžkými soupeři

HNĚVKOVICE - LÍPA 5:7 (2:5)

HNĚVKOVICE - SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 7:3 (0:3)

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  PŘÍPRAVKA: 7. a 10.5. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové ...