MUŽI: 14.05.2023 od 16:30 h - Lípa B - Hněvkovice

ŽÁCI: 13.05.2023 od 14 h - Hněvkovice - Víska/Chotěboř B

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 13.05.2023 od 9 h -Blachotrapez Cup, Dolní Město

Tréninky mládež: 9. a 11.5. 2023 od 16:30 - 18 h

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUŽI: HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV 4:0 (2:0), hráno 6.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Havránek

Branky: 3x M. Večeřa, 1x J. Hradil

Sestava: R.Dupal - J.Sechovec, P. Končel, P. Bahr, J.Těšínský - L. Holeta, L. Hradil, M.Večeřa, M. Fanta (76. J.Vavrla), L. Vavrla (57. M. Pajer) - P. Veleta (72. A. Vrána)

V důležitém zápase o ´´šest bodů´´  Hněvkováci zabrali a získali první domácí tři body, i přes několik chybějících hráčů. První poločas orámovali dvě branky MARTINA VEČEŘI na začátku a na konci půle. Nejprve v síti skončila v síti jeho tvrdá střela ve 2. minutě a v poslední minutě první půle mu předložil před prázdnou branku lahůdku L. Vavrla. Hosté měli dvě dobré možnosti, byli však neúspěšní, více šancí si vypracovali Hněvkovice.

Rozhodnutí přinesla polovina duhé půle, když hattrick dokonal střelou s trestného kopu MARTIN VEČEŘA.  V závěru zápasu přidal čtvrtou branku JAKUB HRADIL, když se trefil poprvé po svém příchodu z loňského léta. Zmínit lze i záskok v brance od R. Dupala, jelikož naši tři brankáři nemohli, pomohl našemu mužstvu velmi jeho návrat do branky. Tři body znamenaly i posun v tabulce....

Dohrávka - HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - HNĚVKOVICE 1:1 (1:1), hráno 8.5. v H.Borové, rozhodčí Culka

Branka: M. Sedláček

Sestava: R. Dupal - J.Sechovec, P. Končel, P.Bahr, J. Těšínský - L. Holeta (67. J. Vošický) , M. Večeřa, L. Vavrla (26. M. Pajer), O. Šťastný, M. Sedláček - R. Veleta ( 85. P. Zubec)

K dohrávanému utkání odcestovali naši hráči bez obou nejlepších střelců (P.Veleta, M.Fanta) i bez J. Hradila, v brance znovu zaskakoval R.Dupal.  Hněvkovice vedli po brance MIRKA SEDLÁČKA, posílení domácí o některé hráče z ´´A´´ týmu vyrovnali do konce poločasu. Oranžovočerní pak ve druhé půli remízu udrželi a přivezli cenný bod.

ŽÁCI: 04.05.2023 - HNĚVKOVICE - VĚŽ 5:5 (2:3)

První jarní body získali naši žáci v dohrávce s Věží....

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 07.05.2023 - turnaj v Havl. Borové

HNĚVKOVICE - LEDEČ 7:3 (3:1), HAVL. BOROVÁ - HNĚVKOVICE 8:2 (5:1)

PROGRAM NA 19.TÝDEN
PROGRAM NA 19. TÝDEN: MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice  PŘÍPRAVKA: 7. a 10.5. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové ...