publikováno 15.05.2023 (aktualizováno 16.05.2023)

PROGRAM NA 20. TÝDEN:

MUŽI: 21.5.2023 od 16:30 h - HNĚVKOVICE - VĚŽNICE B - mistrovské utkání

ŽÁCI: 20.5.2023 od 13:30 h - LEŠTINA - HNĚVKOVICE - mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 21.5.2023 od 13:30 h - TURNAJ HNĚVKOVICE - HNĚVKOVICE, LEDEČ, OKROUHLICE

Tréninky mládež: 16 a 18.5.2023 od 16:30 h - 18 h

____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 22.KOLO - LÍPA B - HNĚVKOVICE 0:1 (0:0), hráno 14.5.2023 v Lípě, rozhodčí Veselý

Branka: 87. M. Večeřa

SESTAVA: M.Peroutka - J.Sechovec, P.Končel, P.Bahr, J.Těšínský - O.Šťastný, L.Holeta, M.Večeřa, M.Sedláček - P.Kafka (72. J.Šťastný), P.Veleta

Hněvkováci dorazili do Lípy oslabeni znovu o několik hráčů, ale v utkání to moc nebylo znát. Snaživý výkon přinesl úspěch. Oranžovočerní dali v první půli dvě břevna, každé na jinou bránu, nejprve jeden z našich obránců odvracel na roh, štěstí stálo na naší straně. V poslední minutě první půle po akci M.Večeři s O.Šťastným orazítkoval konstrukci branky z hranice penalty M.Sedláček.

Ve druhé půli se za stálého deště tlačili domácí dlouhými nákopy ke vstřelení branky. Obrana v čele s brankářem odolávala a jeden z našich brejků nevyužil P. Veleta, když šel sám na brankáře, kterého však trefil....když už se zdálo, že utkání skončí asi spravedlivou remízou, přišel těsně před koncem trestný kop. Lipskou zeď obstřelil MARTIN VEČEŘA a hosté vedli 0:1. V závěru se snažili domácí vyrovnat, měli několik nákopů a v nastaveném čase i jednou dobrou možnost. A když se pak těsně před koncem nastavených tří minut netrefil ani J.Šťastný, který se snažil z poloviny hřiště trefit levačkou opuštěnou branku domácích, skončilo utkání nejtěsnějším výsledkem pozitivně pro hosty z Hněvkovic.

V příštím kole hostíme doma v neděli 21.5. Věžnici B.