PROGRAM NA 23. TÝDEN

publikováno 05.06.2023 (aktualizováno 09.06.2023)

PROGRAM NA 23. TÝDEN:

MUŽI: 10.6.2023 od 15:30 h - Hněvkovice - Habry B

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 10.6.2023 od 9:45 h - TURNAJ DLOUHÁ VES - LIBICE, HNĚVKOVICE, DLOUHÁ VES

TRÉNINKY MLÁDEŽ: 6 a 8.6. od 16:30 - 18 h.

________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 24. KOLO - DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE 1:1 (0:0), hráno 3.6. v Dolním Městě, rozhodčí Zelingr

SESTAVA: M.Peroutka - J.Sechovec, P. Končel (63. P.Kafka), P. Bahr, J. Těšínský - L. Holeta (69. P. Pokorný), M. Fanta, J.Šťastný (56. M. Večeřa), O.Šťastný, M. Sedláček - P. Veleta

Branka: 62. M. Večeřa

V předposledním kole zamířili naši hráči na hřiště geograficky nejbližšího soupeře - do Dolního Města. Krásný fotbalový areál, krásné počasí a zajímavý fotbal....Domácí začali velkým náporem a hned ve 3. minutě měli možnost penalty. Tu však náš brankář chytil. Postupně se pak dostávali do šancí i oranžovočerní, kdy jich nejvíce měli M. Sedláček s P. Veletou, ale změnit skóre se nepovedlo...ve druhé části první půle trefil domácí Venc tyč naší branky....do poločasu se odcházelo bez branek.

Zhruba po hodině hry šli do vedení hosté. K trestnému kopu se postavil MARTIN VEČEŘA a na jeho střelu k tyči domácí Duben ani nezareagoval -- 0:1. Zdálo se, že mají Hněvkovičtí hru pod kontrolou a směřují k výhře. Tu jim však vzal v 75. minutě domácí Vápeník. Centr zprava po standartní situaci prolétl přes malé vápno, kde stál nebosazený obránce D. Města a skóroval. Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou, nás může těšit i první start v mužích dalšího odchovance P. Pokorného, jež u nás prošel mládežnickými týmy.

V posledním kole hostíme doma v sobotu 10.6. od 15:30 h Habry B a pokud získáme minimálně bod, skončíme na lichotivé 7. příčce v konečné tabulce....

Postup do okresního přeboru si zajistil největší favorit naší třídy a to Golčův Jeníkov, sestupovat by měly poslední tři týmy tabulky - viz níže.