MUŽI: 27.8.2023 od 16:30 h -- Hněvkovice-Maleč

ŽÁCI:22. a 24.8.2023 od 16:30 h - 18 h - trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 24.8.2023 od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

_______________________________________________________________________________________________________

MUŽI - 2. KOLO - CHOTĚBOŘ C - HNĚVKOVICE 6:0 (1:0), hráno 19.8. 2023 v Chotěboři, rozhodčí Kotouč

SESTAVA: M. Peroutka - J. Sechovec (67.P. Jeřábek), J. Hradil, P. Bahr, O. Šťastný - L. Holeta, P. Končel, J. Šťastný (62. M. Pajer), R. Veleta- P. Veleta, M. Fanta (67. J. Vošický)

Ve 2. kole vyrazili naši hráči na půdu soupeře, který chce bojovat o postup do vyšší soutěže - do Chotěboře. Od úvodu měli domácí hráči více ze hry, naše defenzíva však dlouho odolávala. Až zhruba v polovině první půle přišel z naší levé obranné strany centr a domácí hráč zblízka mířil do poloodkryté branky. Do konce poločasu se pak kromě několik závarů před naší brankou nic závažného nestalo...domácí byli fotbalovější, hlavně jejich mladí hráči, naši bojovali především do obrany.

Na začátku druhé půle přidali domácí pojišťující druhou branku. Z našich hráčů se prosadili pouze individuálně do šancí jmenovci Veletové, ale domácí obrana působila velmi jistě. Hrálo se dále za převahy Chotěboře. V závěrečných dvacetiminutách jsme inkasovali ještě čtyřikrát, a tak odjížděli Hněvkováci s vysokým debaklem, na což to po první půli nevypadalo. Rozdíl v trénovanosti, rychlosti, obratnosti a fotbalovosti byl bohužel znát, díky všem našim hráčům, kteří v úmorném vedru na zápas dorazili. Věřme, že Hněvkováci zaberou v příštím zápase, kdy po pouťových slavnostech hostí v neděli 27.8. od 16:30h na domácí půdě dosud vždy bodující Maleč.