MUŽI: 3.9.2023 od 16 hodin -- Víska - Hněvkovice

ŽÁCI: 29 a 31.8. od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 29. a 31.8. od 16:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

2.9.2023 od 13 h -- turnaj Ledeč - Ledeč A, Hněvkovice, G. Jeníkov

_____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - MALEČ 1:0 (0:0), hráno 27.8.2023 v Hněvkovicích, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: R.Veleta - J. Sechovec (38. J. Těšínský), J. Hradil, P. Bahr, O. Šťastný - L. Holeta (70.A Vrána), P. Končel (46. L.Vavrla), J. Šťastný (46. M. Večeřa), M. Fanta, M. Sedláček - P. Veleta (70. J. Vošický)

Branka:48. M. Sedláček

Po sobotních pouťových slavnostech nastoupili naši fotbalisté proti Malči. Zraněného M. Peroutku v brance zastoupil na výbornou R. Veleta, který vychytal našemu mužstvu první nulu. První poločas moc fotbalové krásy nenabídl, hrála se především nakopávaná. Největší šanci měli v první půli hosté, když proti nám byla nařízena zhruba v polovině této části penalta. Tu však náš brankář krásným skokem vyrazil. Naši hráči měli několik střel, které však byly nepřesné. A když se v závěru poločasu neprosadili ani z několika standartek hosté, odcházelo se za nerozhodného stavu.

Ve druhé půli se hra oranžovočerných zlepšila a především po krajích hřiště -kam směřovalo hodně přihrávek - byli naši hráči velmi nebezpeční. Po spolupráci s P. Veletou ve 48.minutě vyšel brejk našemu rychlíkovi MIRKOVI SEDLÁČKOVI, který souboj s hostujícím brankářem vyhrál -  chladnokrevně zakončil k tyči - 1:0. Hosté se hnali za vyrovnáním, přibývalo soubojů, zápas začal být vyhrocený. Náš brankář se vytáhl v polovině druhé půle, když nejprve zpod břevna vytáhl trestný kop a o chvilku později i vyrážel na brankové čáře další šanci hostů....Poté měli i několik šancí naši hráči. Rozhodnutí mohla přinést 80.minuta, když byl faulován ve vápně M. Večeřa, který šel pokutový kop sám zahrávat....Kopl ho dobře, bohužel do břevna a poté míč odrazil hostující brankář znovu do břevna...smůla na straně Hněvkovic. V závěru jsme viděli několik faulů, strkanic, nezaujatému se zápas jistě líbil....V nastavených čtyřech minutách si obrana Hněvkovic zápas výborně pohlídala, a tak jsme se mohli radovat z první výhry.....

V příštím kole míříme na hřiště Vísky, kde se s místními střetneme v neděli 3.9. od 16 hodin.

Lípa B - Dolní Město 6:1

Chotěboř C - Víska 8:2

Lučice B - Lipnice 5:2

Ždírec n. Doubravou C - Sobíňov 0:4

Přibyslav B - Tis B 4:4