PROGRAM NA 32.TÝDEN

publikováno 21.09.2023

PROGRAM NA 32. TÝDEN:

MUŽI: 24.9.2023 od 15:30 h -- Hněvkovice - Lípa B

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 23.9.2023 od 9:45 h - turnaj ve Šmolovech, Šmolovy, Lípa, Hněvkovice

22.9.2023 od 16:45 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI - 6. KOLO -- HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - HNĚVKOVICE2:0 (1:0), hráno 16.9. v H.Borové, rozhodčí Beránek

Sestava:M. Peroutka - O.Šťastný, J. Hradil, P. Bahr, J. Těšínský - L. Holeta, M. Fanta, M. Večeřa, J. Šťastný, R. Veleta - P. Veleta - střídali M. Pajer a J. Vošický

Domácí hráči nepřistoupili na námi navrhovanou změnu zápasu (stejně jako před týdnem Lučice B), dorazili jsme hodně nekompletní, naopak domácí, jak to tak u B týmů ve 3. třídě bývá - nastoupili v hodně posilněné sestavě o hráče z Áčka. V první polovině poločasu Borová tlačila a zhruba ve 20. minutě, kdy jsme se dožadovali faulu na jednoho z ležících našich hráčů, se domácí dostali po střele z pravé strany do vedení. O chvíli později byla proti  nám správně nařízena penalta, tu však domácí hráč kopl mimo. V největší naší šanci neproměnil svůj brejk P. Veleta, když střílel mimo.

Ve druhé půli byla hra nervózní, naši hráči měli sice více míč na kopačkách, než v první půli, ale do ofenzívy jsme byli celkem neškodní. Naopak, zhruba po hodině hry využil chyby obrany Provazník a rozhodl tak zápas, ve kterém domácí získali trochu kostrbatě, ale přesto, zaslouženě tři body.

V příštím kole hostíme doma Lípu B, začátek nedělního utkání je v 15:30 h.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

______________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HNĚVKOVICE - 15.9.2023

Hněvkovice - H. Borová 4:4

Hněvkovice - Rozsochatec 3:4

Na domácí turnaj dorazilo hodně hráčů a hráček, v obou zápasech proti urostlejším soupeřům naši borci vždy dotahovali, poprvé se povedlo proti silnému soupeři vyrovnat, ve druhém případě se to nepovedlo. Díky všem našim hráčům a hráčkám za účast.