MUŽI: 30.9.2023 od 15:00 h - Sobíňov - Hněvkovice

ŽÁCI: 26. a 28.9.2023 od 16:30 - 18 h - trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 26. a 29.9.2023 od 16:45-18:15h - trénink, fotbalové hřiště

1.10.2023 od9:45h - turnaj Libice - Libice/Sobíňov, Havl. Brod A, Hněvkovice

ŠKOLIČKA: 26.9.2023 od 17 h - trénink, fotbalové hřiště

:_______________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 7. KOLO - HNĚVKOVICE - LÍPA B 5:3 (0:1),hráno 24.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Vojtíšek

Sestava: M. Peroutka - J. Sechovec, O. Šťastný, P. Bahr, R. Veleta - L. Holeta, M. Fanta, J. Šťastný (46. M. Večeřa), P. Končel, M. Sedláček (60. J. Těšínský) - P. Veleta (70. J. Vošický)

Branky: 47. R. Veleta, 67. P. Veleta, 69. M. Večeřa, 71. O. Šťastný, 80. M. Fanta

Po neúspěchu v minulém kole přivítali Hněvkováci doma soupeře z Lípy. Rezerva tohoto týmu byla v první půli lepším týmem, hosté lépe kombinovali a po půlhodině hry a nedorozumění v obranných řadách otevřel skóre Schlaefer -- 0:1. Poté měli dvě náznaky možností domácí, ale vyrovnat se nepovedlo. Naopak, na konci poločasu ve velké šanci hostující hráč z hranice penalty zamířil vedle naší branky.

Ve druhém poločase nabral fotbal na zajímavosti a všem se musel líbit. Nejprve díky svému důrazu ve 47. minutě vyrovnal RICHARD VELETA--1:1. Jenže kolem 65. minuty udělali Hněvkováci znovu chyby v obranných řadách a Lípa šla během chvilky do dvoubrankového vedení. Poté nevěřil v obrat asi nikdo...Jenže hned záhy dostal krásnou příhru do běhu PETR VELETA a náš nejlepší střelec zamířil přesně-- 2:3.O dvě minuty později byl před vápnem faulován L. Holeta a z trestného kopu srovnal MARTIN VEČEŘA -- 3:3.Tlak Hněvkovic neutuchal a v 71. minutě nechytatelnou tvrdou ránou k tyči otočil stav ONDRA ŠŤASTNÝ -- 4:3. Pátou brankou dorazil hosty v 80. minutě po rohovém kopu MARTIN FANTA -- 5:3. Hosté se ke konci ještě snažili, ale naše obranná hra byla v závěru bezchybná, a tak jsme se mohli s našimi fanoušky, kterých přišla znovu zhruba sedmdesátka, radovat z další výhry.

V příštím kole míříme v sobotu do Sobíňova, začátek utkání, do kterého budeme horko-těžko skládat sestavu, je již v 15. hodin.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

________________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - TURNAJ VE ŠMOLOVECH -  23.9.2023

Lípa - Hněvkovice 4:11

Šmolovy- Hněvkovice 1:10

Mladým reprezentantům naší obce se na turnaji ve Šmolovech velmi dařilo a oba své zápasy vyhráli výrazným rozdílem...jen tak dále...