MUŽI: 22.10.2023 od 14:30 h -- HNĚVKOVICE - ŽDÍREC nad Doubravou C

ŽÁCI: 17 a 19.10.2023 od 16:30 - 18 h -- tréninky, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 17 a 20.10.2023 od 16:45 - 18:15 h -- tréninky, fotbalové hřiště

22.10.2023 OD 10 H - TURNAJ HNĚVKOVICE - Hněvkovice, Ledeč A, Habry

MUŽI: 10. KOLO - 15.10.2023 od 9:30 h - Tis B - Hněvkovice 4:1 (2:0), rozhodčí Panský, hráno v Tisu

Branky: 70. J. Hradil

Naši muži v dalším venkovním utkání znovu prohráli, v Tisu nebyly obě sestavy kompletní (což je u nás na venkovní zápasy pravidlem), domácí se dostali do vedení až koncem poločasu (když předtím několik šancí neproměnili) po střele Miřátského a zanedlouho po penaltě D. Kozlíka, která se pískala po faulu kolem hranice vápna - na upozornění pomezního. Škoda, že stejně neupozornil pomezní o chvíli dříve na penaltu i na druhé straně, kdy se mohla (i nemusela) pískat po střetu našeho nejlepšího střelce P. Velety s brankářem. Náš hráč nedohrál a s poraněným kolenem má zřejmě po podzimní sezóně.

Ve druhé půli mohl nejprve snížit J. Vošický, když šel sám na branku, ale trefil brankáře. Třetí gól domácích dal M. Kozlík, který si prošel mezi několika našimi hráči a překonal i našeho nejlepšího hráče - brankáře J. Rajdla, který naskočil do branky znovu po roce, jelikož ani jeden z našich dvou stabilních brankářů nemohl. Po faulu na J. Šťastného sice snížil z penalty Jakub Hradil, ale Tis svou zaslouženou výhru udržel zcela bez problémů.... A  navíc, po velké hrubici v obraně přidali domácí Miřátským čtvrtou branku.

Hněvkovice se tak přibližují spodku tabulky, v příštím kole hostíme v neděli od 14:30 h mužstvo Ždírce nad Doubravou C.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

_____________________________________________________________________________________________________

ŽÁCI: Hněvkovice - Habry 3:5 (1:2)

Naši žáci sehráli přátelské utkání s Habry, kdy doma kromě úvodního vyrovnání celý zápas prohrávali

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj Hněvkovice

Hněvkovice - Ledeč B 8:2 (5:1)

V prvním utkání hráli naši na domácím turnaji s mladšími hráči starší přípravky Ledče a utkání mohlo skončit i mnohem vyšším výsledkem.

Hněvkovice - H. Brod 7:5 (3:4)

Ve druhém zápase dorazilo mužstvo trenéra S. Dubna, naši hráči a hráčky od úvodu prohrávali, ale jejich výkon se postupně zvedal a druhý poločas byl pro nás doslova koncert...Po výborném výkonu velká pochvala pro Hněvkovické  hráče a hráčky.