MUŽI: 7.4. od 15:30 h - Hněvkovice - Víska

ŽÁCI: 2. a 4.4. od 16:30 - 18h - tréninky, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 2.4. od 16:45 h - 18:15 h - trénink, fotbalové hřiště

5.4. od 17h - Hněvkovice - Speřice, přátelské utkání

ŠKOLIČKA: 2.4. od 17 - 18:00 h - trénink

_____________________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKOVÝ SERVIS - 13. TÝDEN

MUŽI: Maleč - Hněvkovice 1:3 (0:2) - mistrovské utkání - hráno 30.3.2024 v Malči, rozhodčí Herink

Branky: Sedláček M., Veleta R., vlastní

Ráz utkání určila 10. minuta, kdy v krátké chvíli střelili naši hráči dvě branky, u obou asistoval P. Veleta a stříleli je naše ´´mladé pušky´´ Míra Sedláček a Richard Veleta. Domácí dali v první půli tyčku a břevno. Ve druhém poločase se hrál bojovný fotbal, plný nepřesností, domácí sice snížili, ale následně vymyslel M.Večeřa přihrávku pro Míru Sedláčka, jehož centr si domácí srazili do branky. Platonický tlak domácích naše dobře hrající obrana uskákala a odkopala, a tak si naši hráči po kolektivním výkonu vezou tři body.

V příští kole hostíme v neděli 7.4. od 15:30 h na domácí půdě Vísku

Ostatní výsledky + tabulka:

ŽÁCI: Speřice - Hněvkovice 3:8 - přátelské utkání - hráno 31.3. ve Speřicích

Žáci vyrazili v kompletní sestavě do Speřic, kde zvítězili vysokým rozdílem.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Speřice - Hněvkovice 0:7 (0:2) - přátelské utkání - hráno 31.3. ve Speřicích

I přípravka se sešla v silné sestavě, od začátku svého soupeře přehrávala a zaslouženě zvítězila