MUŽI: 20.4.2024 od 16h - Hněvkovice - H.Borová B

ŽÁCI: 16.4.2024 od 17:00 h - trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 16.4. od 16:45 h - trénink, fotbalové hřiště

ŠKOLIČKA: 16.4. od 17 h - trénink

________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: LUČICE B - HNĚVKOVICE 3:1 (1:1), hráno 14.4. v Lučici, rozhodčí Herink.

Naši muži sehráli s posílenou Lučicí asi nejlepší jarní zápas. Domácí se ujali vedení Malinským z trestného kopu. Po centru M.Večeři však srovnal do poločasu Lukáš Holeta. Oba týmy pak měli velké šance, viděli jsme na každé straně i trefenou brankovou konstrukci. Ve druhé půli pokračoval celkem pohledný fotbal, deset minut před koncem po spolupráci s Lančařičem poslal domácí do vedení znovu Malinský. V poslední minutě nejprve trefil hněvkovický Červený po rohu hlavou tyč a z následného brejku do otevřené obrany dal výsledku definitivu znovu Malinský.

V příštím kole hostíme doma v neděli H.Borovou B, začátek zápasu je v 16. hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 13.4. TURNAJ VE ŠMOLOVECH:

Libice/Sobíňov - Hněvkovice 1:13

Šmolovy - Hněvkovice 0:8

Starší přípravka si na turnaji ve Šmolovech znovu zastřílela a po povedených výkonech jsme odjížděli spokojeni

PROGRAM NA 18. TÝDEN
  PROGRAM NA 18. TÝDEN:  MUŽI: 5.5.2024 od 16:30 hj - HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV, mistrovské utkání ŽÁCI: 30.4.2024 od 16:30 h - trénink, ...