MUŽI: 5.5.2024 od 16:30 hj - HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV, mistrovské utkání

ŽÁCI: 30.4.2024 od 16:30 h - trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 30.4. od 16:45 h - trénink, fotbalové hřiště

3.5.od 17:15 h - turnaj LEDEČ NAD SÁZAVOU, Ledeč A, Ledeč B, Hněvkovice

________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 21. KOLO - Lípa B - Hněvkovice 5:1 (2:1), hráno 27.4. v Lípě, rozhodčí Vojtíšek

Branka: 5. L.Holeta

Sestava: P.Janů - J.Sechovec, P. Končel (65. M.Fanta), P. Bahr ( 46. J.Hradil), J. Těšínský - O.Šťastný, L. Vavrla, M. Večeřa, J.Šťastný (65. J. Vošický), L. Holeta - P. Veleta

Naši muži šli sice brzy do vedení, když po centru od J. Sechovce skóroval v 5. minutě Lukáš Holeta, ale v dalším průběhu již byla Lípa lepší a hlavně jejich rychlí útočníci dělali velké problémy. V brance jsme měli nováčka - mladého odchovance Pavla Janů - který příjemně překvapil a několik domácích šancí ještě vychytal.

Když dali na začátku druhé půle domácí po naší chybě třetí branky, bylo rozhodnuto. Nakonec se Hněvkováci vraceli s pětibrankovým přídělem. Utkání nepěkné úrovně tak skončilo zaslouženou výhrou domácích.

V příštím kole hostíme v neděli od 16:30 h na domácí půdě Sobíňov.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

PŘÍPRAVKA - TURNAJ ŠTOKY - 28.4.

Hněvkovice - Okrouhlice 7:3 (2:2)

První utkání bylo dlouho vyrovnané, naši však nakonec strhli zápas na svou stranu

Hněvkovice - Štoky/Smrčná 13:0 (6:0)

Ve druhém zápase proti nám nastoupilo mladší mužstvo plné šikovných hráčů, ale rozdíl ve vyspělosti hráčů rozhodl.