MUŽI: 8.5. od 10 h - Lipnice - Hněvkovice

PŘÍPRAVKA: 7. a 10.5. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové hřiště

12.5. od 9:45 h - turnaj v Okrouhlici - Pohled, Okrouhlice, Hněvkovice

________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 22. KOLO - HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 1:6 (1:2),hráno 5.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Kostka

Sestava: P. Janů - J.Sechovec, P.Končel, P. Bahr, J.Těšínský - O.Šťastný, J.Šťastný, M.Večeřa, L.Vavrla, L. Holeta - P. Veleta (68. P.Kafka)

Branka: 16. O.Šťastný

Naši muži si připsali další debakl a v tabulce se k nim přibližují týmy bojující o záchranu. Na zápas nedorazilo několik hráčů, nekompletní sestava inkasovala hned v úvodu. Vyrovnal Ondřej Šťastný, hosté se dostali šťastně do vedení po rohu. Pak měli oba týmy šance, ty větší Hněvkovice, ale branku se dát nepodařilo.

Ve druhé půli fyzicky lépe vybavení hosté přidali další branky a odvážejí si tak vysokou výhru.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

PŘEDEHRÁVKA 15. KOLA - LIPNICE - HNĚVKOVICE 1:3 (1:2), hráno 8.5. na Lipnici, rozhodčí Neuwirth

Sestava: M.Peroutka - J.Sechovec, J.Hradil, P.Bahr, O.Šťastný (75. J.Těšínský) - R.Veleta, M.Večeřa (46. P.Končel), L.Vavrla (46. L.Holeta),J.Šťastný, M.Sedláček (85. P.Janů) - P.Veleta (70. P.Kafka)

Branky: 41. R.Veleta, 43. M.Sedláček, 90. J.Šťastný

Lipnice požádala o předehrání posledního jarního kola a my jsme vyšli vstříc, a tak se hrálo v Den vítězství pod lipnickým hradem....Do vedení šla Lipnice, když se po faulu našeho hráče ve vápně kopala penalta ....Tu se štěstím proměnil nejlepší hráč domácích D. Bláha a Lipnice vedla. Našim hráčům se povedlo do konce poločasu otočit. Po rychlém úniku se z pravé strany nejprve prosadil ve 41. minutě Richard Veleta, aby o chvíli později po dalším brejku zakončil závar ve vápně levačkou Mirek Sedláček -- 1:2.

Začátek druhé půle přinesl po rozích velké šance domácích, během dvou minut zachraňoval náš brankář a poté i obránci vykopávali z brankové čáry. Hrálo se vyrovnané utkání...my jsme se dožadovali v polovině druhé půle penalty, po faulu domácího brankáře, který bez míče skolil R.Veletu, ale píšťalka pana rozhodčího zůstala němá. Spoře zaplněný areál lipnického fotbalového klubu poté viděl branku střídajícího P.Kafky, která nebyla pro ofsajd uznána, aby v poslední minutě po hezké kombinaci našich hráčů gólově zakončil pohledným obloučkem Jirka Šťastný -- 1:3. Den vítězství tak mohl slavit i náš fotbalový tým po těžkém zápase na Lipnici. Ve vyrovnané tabulce tak Hněvkovice odskočili svým soupeřům. O víkendu máme volno, jelikož náš soupeř  Přibyslav B již v soutěži nepůsobí.

AKTUÁLNÍ TABULKA:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ V LEDČI

Ledeč A - Hněvkovice 3:6

Ledeč B - Hněvkovice 1:7

Derby zápasy byli vyrovnané, rozhodla lepší produktivita našich borců.

V neděli 12.5. vyrážíme ráno na turnaj do Okrouhlice, kde se střetneme s domácími a Pohledem.