Úvod » Minulé sezóny » 2009/10

10. KOLO - G. JENÍKOV "B" - HNĚVKOVICE 5:0

publikováno 10.10.2009 (aktualizováno 30.11.2015)

Sestava: J.Rajdl - P.Veleta, Z.Rajdl, M.Červený, M.Janda - O.Štastný, P.Starý, M.Fanta, M.Nulíček - T.Chyba, J.Chyba

Počet nemocných a zraněných se před zápasem v Jeníkově zastavil na čísle 6. Hněvkovičtí tak odjeli s torzem týmu bojovat o co nejlepší výsledek, avšak domácím hned ve 3. minutě pomohl k našlápnutí hněvkovický kapitán, jenž tečoval centr Vrdského a jeníkovští brzy vedli -- 1:0. V 10. minutě neudržel hněvkovický gólman kluzký míč po střele z trestného kopu a dobíhající jeníkovský útočník neměl problém zvýšit -- 2:0. Poté se osmělili hněvkovičtí a několika nebezpečnými výpady zaměstnavali spolehlivou domácí obranu. V závěru poločasu přišel třetí hřebíček do sítě Hněvkovic, to když si zaběhl za obranu domácí útočník a své sólo s přehledem proměnil -- 3:0.

Ve druhé půli bylo již prakticky po zápase. Hněvkovičtí si však vytvořili několik nadějných střeleckých pokusů, ale ani jeden se neujal. Největší šanci měl M.Nulíček, ale v zajímavé pozici zamířil těsně vedle. A tak s chutí hrající domácí přidali další dvě branky....Posledních dvacet minut dohrávali Hněvkováci o deseti lidech, když se zranil ke vší smůle ještě M.Červený. Hněvkovičtí tak utrpěli třetí porážku v řadě, navíc nejvyšší od podzimu r. 2005. I vzhledem k tomu, že ještě polovina mužstva dohrávala utkání se zdravotními problémy, bych rád tímto všem, kteří utkání absolvovali poděkoval a marodům popřál brzké uzdravení. Snad se však zase na jaře začne blýskat na lepší časy a ti, kteří nad námi nyní lámou hůl, znovu jistě začnou v tomto případě plácat své "kamarády" opět po ramenou.

V posledním podzimním kole dorazí do Hněvkovic následující neděli rezerva Leštiny.

Výsledek mladších žáků: Hněvkovice - Velká Losenice 3:1 (3:1)