Úvod » Minulé sezóny » 2009/10

15. KOLO - HNĚVKOVICE - VILÉMOV 12:1 (6:1)

publikováno 11.04.2010 (aktualizováno 30.11.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Janda, Z.Rajdl, M.Doležal (46. M.Červený), O.Štastný - M.Nulíček (35. P.Končel), J.Štastný, P.Starý, J.Rajdl ml.(70. P.Veleta) - J.Chyba, M.Fanta

branky: 2x J.Rajdl ml., 2x M.Fanta, 2x P.Veleta, 2x (1x penalta) P.Starý, 1x M.Nulíček, 1x M.Doležal, 1x J.Chyba, 1x P.Končel

Rozhodčí: Čejka P.

Úvodní jarní zápas se nesl nejprve ve znamení předávání nových dresů. Jedenáct statečných hněvkovických fanynek v rámci fotbalového průvodu fanoušků za zvuků hudby kapely Favorit předalo po příchodu na hřiště  slavnostně nové dresy domácím fotbalistům.

Hosté dorazili pouze v deseti hráčích a hned od úvodu byli přitlačeni Hněvkováky na vlastní polovinu. V 8. minutě vedli oranžovočerní po brankách MICHALA NULÍČKA A JANA RAJDLA ml. v rámci raketového nástupu již 2:0. Vilémovští ještě stihli o pět minut  později kontrovat snižující brankou, ale poté se již hrálo dle hněvkovických not. Hněvkováci předvedli po delší době pár hezkých kombinací a do konce poločasu byl rozdíl ve skóre již pětibrankový, když se postupně trefili dvakrát MARTIN FANTA  a po jedné brance přidali MICHAL DOLEŽAL A JAN RAJDL ml. -- 6:1.

Ve druhém poločase bylo již o vítězi rozhodnuto, přesto domácí v bouřlivé atmosféře chtěli hrát dále a přidávali další branky. Tu sedmou přidal z penalty PETR STARÝ, následovali ho po zmatcích v hostující obraně zblízka se trefující JAKUB CHYBA A PETR KONČEL. Jubilejní desátou a v mužském dresu svou první trefu vsítil PETR VELETA. Stejný hráč poté ještě ukázkově přidal další gól a v závěru uzavřel na populární tucet hlavičkou po rohovém kopu PETR STARÝ -- 12:1.

Hněvkovičtí tak pokřtili své dresy rekordní výhrou, když si odevzdaný soupeř odvezl krutý debakl. Následující neděli však čeká Hněvkováky mnohem tvrdší oříšek. Derby utkání v Koutech jistě jako obvykle přinese spoustu zajímavých okamžiků nejen na hřišti, ale i v hledišti. Začátek pod Melechovem v tradičních 10:00 h dopoledne.

TABULKA:

1. Světlá n. S. C 12 10 1 1 31: 11 31 ( 13)

2. Kožlí B 12 8 1 3 27: 25 25 ( 7)

3. Kouty 12 6 3 3 22: 11 21 ( 6)

4. Leština B 12 6 2 4 30: 23 20 ( -1)

5. Golčův Jeníkov B 12 5 4 3 31: 22 19 ( -2)

6. Tis C 12 5 4 3 27: 22 19 ( 1)

7. Hněvkovice 12 5 0 7 27: 21 15 ( -3)

8. Vilémov 12 4 3 5 18: 35 15 (-18)

9. Lučice B 12 4 1 7 24: 23 13 ( -2)

10. Okrouhlice B 12 3 2 7 14: 30 11 ( -1)

11. Veselý Žďár B 12 2 2 8 13: 25 8 ( -4)

12. Dolní Město B 12 2 1 9 12: 28 7 ( -8)

MLADŠÍ ŽÁCI -  (10.4.) --  DLOUHÁ VES - HNĚVKOVICE  0:12 (0:5)

branky: 6x M.Husáková, 5x D.Dvořák, 1x M.Rajdl

Mladí Hněvkováci po celistvém výkonu porazili své protivníky  z "átřídní" Dlouhé Vsi jednoznačným rozdílem, když skóre utkání začali diktovat hned od samého úvodu zápasu.