Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Minulé sezóny » 2009/10

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ - DOLNÍ KRALOVICE - HNĚVKOVICE 3:4 (2:0)

publikováno 28.06.2010 (aktualizováno 30.11.2015)

Poprvé v historii klubu vyrazili oranžovočerní na pouťové přátelské utkání do Dolních Kralovic. Celá akce byla umocněna tím, že nám vstřícným krokem umožnili dolnokralovičtí výjezd "Hněvkobusem", ve kterém se sešla početná skupinka hráčů i fanoušků. Po příjezdu na druhý břeh Želivky a pochodu tímto městečkem nastoupili Hněvkováci v kombinované sestavě k utkání proti domácím fotbalistům. "Díky" několika absencím jsme byli nuceni povolat několik posil, kteří svůj úkol splnili a byli v utkání  vidět . V sestavě se vystřídali tito hráči: Mirek Červený, Jan Rajdl st., Michal Pajer, Zdeněk Rajdl, Jan Mikula, Ondra Štastný, David Mikula, Petr Končel, Petr Starý, Jan Rajdl ml., Petr Veleta, Michal Nulíček, Martin Toula, Jan Vošický a Renáta Löffelmannová. V prvním poločase si vypracovali domácí pohodlný dvoubrankový náskok i přes větší množství šancí hněvkovických, ve druhé půli však čtyřmi brankami  - o které se jmenovitě postarali Jan Mikula, 2x David Mikula a Jan Rajdl ml. - otočili oranžovočerní skóre ve svůj prospěch. Dolnokralovičtí kontrovali na rozdíl jedné branky pět minut před koncem, to však byla ale jejich labutí píseň. Zaplněné tribuny nevěřícně kroutili hlavou nad tím, co dokáží naši věrní fans, kteří si celou akci dokonale užívali a byli jako obvykle naším dvanáctým hráčem. I po zápase nám všem bylo dopřáno bujného kvanta občerstvení pod hlavičkou dolnokralovických, za což jim patří pochopitelně velký dík.......nejlépe zhodnotí nedělní odpoledne jako již tradičně klubový fotograf Pavel Pešek, na jehož více než vypovídající fotografie se všichni jistě velmi těšíme.....