10. KOLO - HNĚVKOVICE - OKROUHLICE "B" 4:0 (3:0)

publikováno 10.10.2010 (aktualizováno 30.11.2015)

SESTAVA: J.Rajdl ml. - P.Rajdl, P.Končel, M.Doležal, M.Červený - M.Nulíček, Z.Rajdl (65. P.Veleta), J.Štastný, O.Štastný - M.Fanta (60. J.Vošický), J.Chyba

branky: 2. J.Štastný, 5. J.Chyba, 40. O.Štastný, 55. M.Fanta

Rozhodčí: Švábenický

Hněvkováci nastoupili v posledním podzimním zápase na vlastní hřišti s jednoznačným cílem získat tři body. Hnedle ve 2. minutě je nastartoval vedoucí brankou JIRKA ŠTASTNÝ, který se z pravé strany dostal k zakončení a přízemní střelou otevřel skóre -- 1:0. Ještě ani neutichla euforie zaplněných "ochozů" a už se měnilo skóre v 5. minutě podruhé. Na centr M.Fanty z levé strany si naběhl JAKUB CHYBA a hlavou poslal zblízka oranžovočerné do trháku -- 2:0. Domácí kontrolovali vývoj a pozorná obrana nepouštěla odevzdané hosty do žádné šance. Skóre mohlo být navýšeno několikrát, ale Hněvkováci své "loženky " bohužel neproměňovali. Největší možnosti měl třikrát M.Fanta, ale jeho hlavičky končily těsně vedle, do nadějných střeleckých pozic se propracoval několikrát i M.Nulíček, i on však byl neúspěšný, přičemž jedna z jeho střel skončila na břevně. Uklidňující třetí branku vstřelil těsně před poločasem ONDRA ŠTASTNÝ, který zakroutil svůj trestný kop z levé strany do šibenice -- 3:0.

Na začátku druhé půle hněvkovičtí hnedle z první vážnější šance přidali čtvrtou branku. Po spolupráci bratrů Štastných byl přesným zakončovatelem jejich akce MARTIN FANTA -- 4:0. Obraz hry se nezměnil i nadále a výsledek mohl být minimálně dvojnásobný. Chybělo však trochu štěstí. Rozhodnutý zápas, který výborně zvládl nestor mezi rozhodčími Švábenický, se tak chýlil ke konci. Na okrouhlickou branku dále létaly centry a rohy, jenže bez úspěšného konce. Hněvkováci se tak rozloučili se svými výbornými fanoušky, kteří těsně před začátkem zorganizovali úspěšně další ze svých pochodů, jednoznačným vítězstvím a napravili tak svůj dojem z posledního venkovního zápasu.

V posledním kole zajíždí oranžovočerní do Tisu, kde se s místními fotbalisty střetnou v neděli od 10.30 hodin.