18. KOLO -- HNĚVKOVICE - KAMENNÁ LHOTA 1:3 (0:1)

publikováno 08.05.2011 (aktualizováno 30.11.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. (70.M.Červený) - M.Červený (70.P.Rajdl), Z.Rajdl, M.Doležal, M.Janda -- M.Nulíček (72.J.Vošický), P.Končel, J.Štastný, O.Štastný - M.Fanta, P.Veleta

branka: 61. M.Fanta

Rozhodčí: Veselý

Hněvkováci ztratili možnost přiblížit se vedoucí Leštině v derby s Kamennou Lhotou, zápas jim bohužel nevyšel. Utkání nenabídlo v prvním poločase žádnou pěknou podívanou. Probíhala většinou oboustranná nakopávaná, pohledných akcí bylo poskrovnu. Domácí dali v 5. minutě první branku utkání, byla však z jednoznačného ofsajdu. Z šedi průměru se vynořily pouze dvě střely ze 20. a 25. minuty v podání J.Štastného a M.Fanty. Obě však skončily pouze na břevně.Kamennolhotští toho moc směrem dopředu nepředvedli, i ta troška však stačila na vedení. Celá situace se udála ve 44. minutě, kdy po hostujícím centru  tečoval míč jeden z hněvkovických záložníků do vlastní sítě -- 0:1.

Druhý poločas začal velkým tlakem oranžovočerných. Vyústěním snahy byla krásná akce v 61. minutě. Začal jí "českou uličkou" M.Janda, z levé strany centr O.Štastného přeletěl i za pomoci břevna na stranu pravou a hněvkovický ostrostřelec MARTIN FANTA vyrovnal -- 1:1. Domácí radost však netrvala dlouho. O minutu později se střetli v souboji bratranci Rajdlové, ten hněvkovický nastřelil odkopem ruce kamennolhotského, jenž díky odrazu míče předběhl i domácího brankáře a do prázdné branky převážil misky vah k Melechovu -- 1:2. Poté oranžovočerní přitlačili svého soupeře, bojovali však se smůlou. Do největších možností se dvakrát dostal O.Štastný, ale zblízka přestřelil. Dvakrát hosté odkopávali i dokonce za překonaného brankáře. Veškerý tlak utlumila třetí branka. V 76. minutě rozhodl zápas svou střelou k tyči Urban -- 1:3. Domácí pak dohrávali kvůli zranění o deseti a kromě několika pokopaných hráčů zápas již nic zajímavého nepřinesl. Hosté ubránili výsledek zodpovědně a bez rozmyslů.

Snad tedy oranžovočerní zmobilizují síly a hlavně zdravotní stav hráčů na příští týden, kdy se utkají v Dolním Městě s domácí rezervou. Začátek utkání je v neděli v 10.hodin.