Úvod » Minulé sezóny » 2011/12

17. KOLO -(13.hrané) -- HNĚVKOVICE - LIPNICE B 7:2 (2:1)

publikováno 22.04.2012 (aktualizováno 30.11.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Červený, Z.Rajdl, M.Doležal, M.Janda - P.Končel, P.Rajdl, J.Štastný, J.Těšínský (59. M.Nulíček) - M.Fanta (80. J.Vošický), P.Veleta (60. J.Rajdl ml.)

branky: 1., 60. ,79.. M.Fanta, 30. J.Štastný, 58. J.Těšínský, 76. M.Doležal, 88. J.Rajdl ml.

Rozhodčí: Švábenický

Souboj předních týmů tabulky sliboval zajímavou podívanou již před zápasem. Hned po pár sekundách poslal oranžovočerné do vedení MARTIN FANTA, jež si naběhl na centr J.Štastného z levé strany a hlavičkou se nemýlil -- 1:0. Hosté přijeli hrát na rychlé brejky, kterými se prezentovali celý první poločas. Jeden z nich vyšel ve 20. minutě a lipničtí se štěstím vyrovnali -- 1:1. Vyrovnanou partii poté přenesl na hněvkovickou stranu JIRKA ŠTASTNÝ, který  pronikl z levé strany do vápna soupeře a tvrdou ranou pod břevno skóroval -- 2:1. Hosté mohli zanedlouho vyrovnat, ale jeden z hněvkovických obránců vykopl míč z brankové čáry. Těsně před poločasem přišel platonický tlak Hněvkovic, leč bez úspěchu.

První desetiminutovka druhého poločasu se hrála v režii Lipnice. V 50. minutě se hostům naskytla výhoda pokutového kopu. Zlomový okamžik zápasu však skončil lépe pro domácí, neboť J.Rajdl střelu Rojky vystihl. A tak v jdou v 58. minutě se štěstím do vedení Hněvkováci. Po rohovém kopu a závaru se míč odrazil do sítě od JIŘÍHO TĚŠÍNSKÉHO -- 3:1. O dvě minuty později si naskočil na centr z pravé strany MARTIN FANTA a svou "rybičku" otřel o jednoho z hostujících hráčů -- 4:1. Bylo rozhodnuto. Lipničtí se však sympaticky dál snažili hrát ofenzivně, ale to byla voda na mlýn Hněvkovic. Oranžovočerní měli následně více šancí. Pátou branku přidal po rohovém kopu a povedeném důrazu MICHAL DOLEŽAL -- 5:1. Svůj hattrick završil po rychlé akci  z obrany, příhře J.Štastného a střele z levé strany MARTIN FANTA -- 6:1. I hosté měli ve svém středu rychlé hráče a jeden z nich využil svého hraničního ofsajdového postavení a pět minut před koncem snížil -- 6:2. Hněvkovické publikum si však zakřičelo ještě jedenkrát. To když v 88. minutě po vlastní akci a střele k tyči poslal hosty domů s možná nezaslouženou "sedmičkou"  JAN RAJDL ml. -- 7:2.

Hněvkováci tak zvládli i druhé domácí utkání a usazují se na čele tabulky. V příštím kole však zajíždí na hřiště jednoho z jejich podzimních přemožitelů - do Tisu. Začátek nedělního utkání v netradičních 10:45 h.

Mladší žáci: Dolní Město - Hněvkovice 2:0

I přes velké množství šancí naši mladí hráči neuspěli s posledním týmem tabulky, věřme však, že si reputaci napraví v sobotním utkání s Rozsochatcem.

7. Leština 10 1 1 8 9: 80 4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program na 28-29.4.2012

MUŽI: 29.4.2012 -- TIS C - HNĚVKOVICE od 10,45 h - odjezd v 9,20 h

MLADŠÍ ŽÁCI: 28.4.2012 -- HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC 1:5 (1:3) - branka: J.Kupec

Mladí Hněvkováci drželi v poli v prvním poločas s lídrem soutěže krok, v poslední pětiminutovce však obdrželi dvě branky, které rozhodli zápas. Ve druhé půli již hosté zdramatizování stavu nepřipustili.

trénink žáci: pátek - 27.4.2012 od 17 h